Yealink z integracją z usługą chmurową BlueJeans

Yealink, światowy lider ujednoliconej komunikacji (Unified Communication) ogłasza nawiązanie partnerstwa z Blue Jeans – pionierem usługi w chmurze, łączącej laptopy, urządzenia mobilne oraz terminale wideo w 1 wideokonferencję. Efektem partnerstwa jest Yealink MeetingSpace dla BlueJeans.
 

 
Yealink MeetingSpace stanowi połączenie BlueJeans i wideokonferencji Yealink. Pozwala na zarządzanie spotkaniami BlueJeans przy pomocy jednego kliknięcia w terminalach wideokonferencyjnych Yealink. Podłączając urządzenia Yealink VCS do BlueJeans Meeting, funkcje takie jak kalendarz, czy harmonogram spotkań są automatycznie synchronizowane i wyświetlane zarówno na rozwiązaniu Yealink, jak i na monitorze/TV. Oprócz tego użytkownicy mogą bezproblemowego odczytywać powiadomienia i nagrywać spotkania dzięki tej integracji.
Łatwość instalacji telefonów Yealink
Przyszłych użytkowników wideokonferencji Yealink może zachęcić możliwość prostego podłączenia urządzeń za pomocą tylko 1 kabla sieciowego RJ-45. Po instalacji zestawu, można udostępniać treści, a także korzystać z bezprzewodowych mikrofonów. Ponadto nowych użytkowników pozytywnie zaskoczy technologia redukcji hałasów, niwelująca np. odgłosy pisania na klawiaturze czy szum klimatyzacji. Zdalna strona będzie słyszeć tylko rozmowę.
Yealink wraz ze swoim znakomitym zapleczem technologicznym bardzo szybko i sprawnie wykorzystał otwarte API w BlueJeans do dokonania integracji. Dzięki temu możemy wspólnie poprawić jakość konferencji, odbywających się w pomieszczeniach o dowolnym rozmiarzepowiedział Steve Weinstock, Senior Manager Business Development and Integration Partnerships, BlueJeans.
– Cieszymy się, że nasza firma znalazła tak świetnego partnera, jakim jest BlueJeans. Pozwoli to Yealinkowi na dotracie do jeszcze większej liczby klientów. Mamy nadzieję, że w przyszłości pogłębimy tę współpracę.  – powiedział Stone Lu, Wiceprezes w firmie Yealink.
Więcej szczegółów o usłudze Yealink Meeting Space dla BlueJeans można znaleźć na stronie: www.yealink.pl
Pełna oferta rozwiązań Yealink dostępna jest u polskiego importera – firmy Kontel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *