Z nową moto e6s każdą chwilę przeżyjesz najpełniej

Dzięki przodującemu w tej klasie systemowi dwóch aparatów oraz wyjątkowo szybkiej reakcji smartfonu można wykorzystać najlepiej każdy dzień. Najnowszy model z rodziny moto e — moto e6s — to urządzenie Motoroli, które oferuje użytkownikom wszystkie potrzebne funkcje po wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

 

 

 

 

 

System dwóch aparatów w moto e6s umożliwia bezproblemowe robienie znakomitych zdjęć w profesjonalnej jakości. Szybko ostrzącym aparatem o rozdzielczości 13 MP można robić wyjątkowo kreatywne zdjęcia, a czujnik głębi umożliwia rozmywanie tła na pięknych portretach.

Zapisane zdjęcia i nagrania wideo można prezentować na efektownym wyświetlaczu Max Vision o przekątnej 6,1 cala. Panoramiczny ekran ożywia ulubione filmy, seriale i gry, a jednocześnie mieści się wygodnie w dłoni.

Czytnik linii papilarnych jest wygodnie i dyskretnie wbudowany z tyłu telefonu, dlatego dostęp do urządzenia jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Po odblokowaniu telefon działa bez opóźnień dzięki ultraszybkiemu, ośmiordzeniowemu procesorowi o częstotliwości taktowania 2 GHz. moto e6s reaguje na każde dotknięcie, stuknięcie i przesunięcie palcem, dlatego można bezpośrednio przechodzić do odpowiednich funkcji i aplikacji, wiedząc, że wszystko będzie działać płynnie. Wbudowana pamięć o pojemności 32 GB mieści mnóstwo zdjęć, plików muzycznych i filmów, a korzystając z gniazda karty microSD1, można zawsze dodać jeszcze 256 GB.

Niezależnie od tego, jak upływa dzień, nie popsują go zachlapania ani zalania telefonu, ponieważ urządzenie jest chronione hydrofobową obudową, która zabezpiecza smartfon na zewnątrz i wewnątrz2.

Dostępność i ceny

moto e6s będzie dostępna w najbliższych tygodniach w wybranych krajach Europy, Azji i Ameryki Łacińskiej. W Polsce model będzie dostępny w kolorze niebieskim. Do sprzedaży trafi w ciągu kilku tygodni w sieci RTV EURO AGD. Przewidywana cena to 449 PLN.

Pełne informacje dotyczące danych technicznych oraz zdjęcia można uzyskać tutaj (pobieranie zdjęć i wideo wymaga akceptacji warunków licencyjnych) lub uzyskać od Patryka Jeziorskiego patryk.jeziorski@publicismedia.com lub od Anny Staszyńskiej astaszyńska@lenovo.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *