Z okazji Dnia Ziemi Rybka MiniMini uczy dzieci, jak dbać o środowisko

W specjalnie wyemitowanych odcinkach z okazji Dnia Ziemi, ulubieni bohaterowie małych widzów – Rybka MiniMini, Lola i Franek- uratują podwodny świat od ekologicznej katastrofy. Poprzez swoje przygody uczą najmłodszych, jak w prosty sposób, będąc bardzo malutkim mogą pomóc naszej planecie.

 

To już kolejny raz, kiedy zabawne przygody podwodnych przyjaciół nie tylko zapewniają rozrywkę całej rodzinie, ale w łatwy i ciekawy sposób wprowadzają do niej elementy edukacyjne. Tym razem Rybka MiniMini poprzez zabawę i zagadki, wtajemniczy dzieci w świat dbania o środowisko naturalne.

Każdy odcinek serii pokazuje, jak małymi krokami dążyć do świadomego i zdrowszego stylu życia. Co zrobić, by oszczędzić naszej planecie niepotrzebnych śmieci? Co warto naprawić zanim to wyrzucimy i kupimy nowe? Dlaczego warto chronić niektóre gatunki zwierząt i roślin? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w przygodach naszych małych, podwodnych bohaterów, którzy pokazują, że wszyscy jesteśmy przyjaciółmi naszej planety i „gdy połączymy siły, to odnajdziemy pomysłów sto”, by poradzić sobie z wyzwaniami!

Rybka MiniMini zaprasza młodych widzów i ich rodziców na lekcje ekologii od poniedziałku do piątku (19-23.04) o godzinie 8:05 i 19:50 na kanale MiniMini+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *