NC+Polecane

Z okazji świąt moc prezentów dla abonentów nc+ (wideo)

Z okazji zbliżających się świąt platforma nc+ przygotowała wyjątkowe prezenty dla swoich abonentów – świąteczną kolekcję VOD „Gwiazdy na gwiazdkę”, odkodowany dostęp do kolekcji FOX Play i National Geographic Play, odkodowany dostęp do nawet 89 kanałów z pakietu Extra+ i opcji dodatkowych History i H2. Świąteczne prezenty są dostępne dla abonentów nc+ do 3 stycznia 2019.

 

Specjalna świąteczna kolekcja „Gwiazdy na gwiazdkę” składa się z 18 filmów, wśród których można znaleźć bawiące do łez komedie z różnych stron świata, wzruszające dramaty i trzymające w napięciu thrillery z udziałem największych gwiazd światowego kina. Filmy można obejrzeć w nc+ GO TV na ekranie telewizora po podłączeniu dekodera do Internetu, w nc+ GO na komputerze, tablecie i smartfonie oraz w player+. Więcej informacji na temat filmów dostępnych w kolekcji można znaleźć TUTAJ.

W odkodowanych kolekcjach FOX Play i National Geographic Play abonenci nc+ mogą zobaczyć pełne sezony kultowych seriali obyczajowych, komediowych i animacji z bogatej biblioteki programów telewizyjnych wytwórni należących do 21st Century Fox oraz znanych z wysokiej jakości wizualnej produkcji od najsłynniejszej marki programów popularnonaukowych National Geographic. Wśród produkcji dostępnych w ramach kolekcji można znaleźć wiele sezonów tak popularnych tytułów jak “The Walking Dead”, “Legion”, “Kości”, „American Horror Story”, “Geniusz, „Katastrofa w przestworzach” czy „Kosmos”. Kolekcje są dostępne w usłudze nc+ GO TV po podłączeniu dekodera do interentu oraz w nc+ GO.

Platforma nc+ w okresie świąteczno-noworocznym odkodowała również dostęp do nawet 89 kanałów z pakietu Extra+ dla niższych pakietów Entry, Start+ i Comfort+ oraz dostęp do opcji dodatkowych z kanałami History i H2 co w sumie daje ponad 90 dodatkowych kanałów dla  abonentów, którzy nie posiadając tych kanałów w ofercie.

 

 

Zakres usług udostępnianych w prezencie zależny od oferty, z której korzysta abonent. Promocja trwa od 3.12.2018 do 3.01.2019.

Więcej informacji na temat świątecznych prezentów można znaleźć na stronie: https://ncplus.pl/filmy-i-seriale-w-ncplus#sectionWithGifts

Jeden komentarz do “Z okazji świąt moc prezentów dla abonentów nc+ (wideo)

  • Szkoda że obiecują, a gówno prawdy w tym jest !! Solorz sprzedał się PiSowi a nc+ jak fancuzi nigdy nic się nie stało 🙁 !!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *