„Za niebawem” – nowa płyta Voo Voo już w sprzedaży (wideo)

Po spokojnej, klimatycznej płycie „7” zespół Voo Voo powraca z nowym krążkiem – w „Za niebawem” muzycy stawiają na żywioł, rytm i mocniejsze gitarowe akcenty. Słuchacze odnajdą na płycie również więcej odniesień do spraw społecznych i pytań o kondycję moralną człowieka. Album ukazał się na rynku w miniony piątek, 15 lutego br. nakładem Wydawnictwa Agora.

 

 

Na płycie gościnnie wystąpiły Natalia i Paulina Przybysz, razem ze swoją mamą Anną. Pojawił się także 27-osobowy perkusyjny zespół szkoły Ritmo Bloco. Za muzykę i słowa odpowiada Wojciech Waglewski, natomiast miksem i produkcją muzyczną płyty zajął się Piotr EMADE Waglewski.

Pierwszym singlem zapowiadającym płytę jest piosenka „Się poruszam 1”. Powstał do niej teledysk z udziałem Nadii Vadori-Gauthier, francuskiej doktor sztuk performatywnych, która od 2015 roku – po zamachu na redakcję Charlie Hebdo – codziennie minutą tańca wyraża swój sprzeciw wobec przemocy.

 

 

Album „Za niebawem”” można kupić m.in. na Kulturalnysklep.pl. Płyta jest dostępna także w cyfrowych serwisach streamingowych.

 

Więcej informacji o muzycznych nowościach Agory można znaleźć na stronie Wydawnictwa Agora, na Facebook.com/WYDAWNICTWOAGORA oraz Instagram.com/agora_wydawnictwo/.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *