MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu THE OFFICE PL (wideo)

To były intensywne dwa miesiące pracy na planie zdjęciowym polskiej wersji serialu THE OFFICE. Twórcy drugiego sezonu opuścili już biuro fikcyjnej firmy “Kropliczanki”, w którym przez ostatnie tygodnie odgrywali kolejne historie wyjątkowych postaci. Premiera nowych odcinków odbędzie się jesienią bieżącego roku.

 

Setki godzin pracy, hektolitry wody mineralnej i nieskończone ilości dobrego humoru — w taki sposób można podsumować proces powstawania kolejnego sezonu przygód prezesa Michała Holca i zatrudnionych w jego firmie pracowników. Nie bez powodu serial THE OFFICE PL został uznany za jedną najlepszych produkcji komediowych ostatnich lat. Zespół aktorów i filmowców pracujących przy jego powstawaniu bardzo mocno angażuje się w każdą scenę, wielokrotnie dodając do zaplanowanych wcześniej scen własną interpretację czy tekst.

 

 

 

„Z założenia drugi sezon powinien być lepszy, a wręcz łatwiejszy do zrobienia – jesteśmy już dotarci, aktorzy się otrzaskali, jako scenarzyści znamy „twarze” bohaterów, których piszemy, wiemy co działa, a co nie. Ale z większą mocą, wiąże się większa odpowiedzialność. Piszę ten tekst podczas zwiedzania kopalni złota w Złotym Stoku z dziećmi i właśnie podszedł do mnie młody chłopak mówiąc, że jest wielkim fanem THE OFFICE PL, także jeszcze raz – świadomi odpowiedzialności, mamy nadzieję, że po drugim sezonie, ów fan fanem pozostanie.”Łukasz Sychowicz, scenarzysta serialu

„Działanie w tak twórczym środowisku to wyzwanie, ale także ogromna satysfakcja. Każda osoba z planu zdjęciowego ma świadomość realnego wpływu na każdą scenę. Praca nad tym serialem to unikalne przeżycie i myślę, że efekt końcowy dobrze to pokazuje. Nie ma drugiego takiego serialu jak THE OFFICE PL.”Kornelia Strzelecka, odtwórczyni roli pracującej na recepcji Asi

Efekty intensywnej pracy ekipy filmowej poznamy już jesienią. Moment wyjścia ekipy z planu zdjęciowego został symbolicznie zobrazowany materiałem wideo, który koresponduje z klipem opublikowanym przy okazji rozpoczęcia zdjęć.

 

fot. Łukasz Bąk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *