Prasa - Ksiązka

Załoga Murator-Fiat Sailing Team po raz drugi zwyciężyła

Załoga Murator-Fiat Sailing Team po raz drugi zwyciężyła w X Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim REGATTA BUILD CUP 2017.
 
W drużynie Murator-Fiat Sailing Team znaleźli się: Agnieszka Miszczyńska-Włodarczyk, Marek Białek, Rafał ArakRadosław Murat, Arkadiusz Goliszewski, Jakub Kołodziej i Michał Skłodowski. Za sterami stał Łukasz Wosiński. Załoga „Muratora” wystartowała w regatach po drugi i po raz drugi zajęła pierwsze miejsce. Tym razem jednak w klasie ORC C Profi, utworzonej po raz pierwszy i skupiającej załogi gotowe ścigać się na poziomie profesjonalnym.
Ekipa nie tylko walczyła o zwycięstwo w regatach, ale także wypełniała obowiązki dziennikarskie, dostarczając bieżących informacji pozostałym uczestnikom zawodów. Radosław Murat redagował codzienną gazetę „Murator na Fali” i wraz z Arkadiuszem Goliszewskim przygotowywał materiały do mediów społecznościowych oraz na oficjalną witrynę regat. Śniadania prasowe serwował codziennie Jakub Kołodziej, kucharz z Restauracji Foccacia w Warszawie.
Gwiazdą ostatniego dnia regat był gość specjalny Jarosław Kret (Nowa TV), który nie tylko poprowadził prognozę pogody z malowniczego wybrzeża Chorwacji, ale także ogłosił wyniki konkursu fotograficznego ogłoszonego przez ZPR Media.
Regatta Build Cup to największe i najbardziej spektakularne wydarzenie branży budowlanej realizowane za granicą. Zawody stanowią okazję do spotkania się, wymiany doświadczeń oraz zdrowej, sportowej rywalizacji. Cieszą się dużym zainteresowaniem producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych. Co roku uczestniczy w nich kilkuset miłośników żeglarstwa, którzy na co dzień konkurują ze sobą na rynku. Tegoroczne mistrzostwa rozgrywane były od 2 do 9 września br. na chorwackich wodach Adriatyku.
Organizatorem Mistrzostw jest firma FAKRO Sp. z o.o.
Więcej na: http://www.regaty.fakro.pl/o-mistrzostwach/2017/relacja/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *