Jesień na kanale Adventure HD

Jesienna ramówka ADVENTURE HD obfituje w nowościach! Wśród premierowych pozycji znajdzie się coś dla fanów podróży, wędkarstwa, historii, ekstremalnych przeżyć czy gotowania.

 

Idealną pozycją dla wspomnianych miłośników ekstremalnych doznań jest z pewnością Z Adrenaliną Na Etacie, w którym widzowie będą mogli przekonać się jak ludzie podejmujący ciekawe i niebezpieczne zawody, wykonują swoją pracę.

Program pozwoli przenieść się do świata śmiałków podejmujących najbardziej intrygującą pracę, wcielić się w ich skórę i poznać kulisy codziennego życia w towarzystwie najbardziej ekstremalnych, a zarazem ekscytujących zawodów.

Kolejna nowość to pozycja idealna dla miłośników podróży.  Program Luksusowe Podróże opowiada o najdroższych wyprawach, ukazując przy tym najciekawsze zakątki naszej planety. Widzowie będą mogli zobaczyć ekskluzywne i kosztowne podróże na najwyższym poziomie bez wychodzenia z domu.

Także dzięki programowi Magiczne Zakątki, widzowie będą mogli przeżyć wyjątkową podróż i przenieść się do zapierających dech w piersi miejsc świata razem z prowadzącym Trevoorem Cochrane. Charyzmatyczny Trevor Cochrane pokaże widzom intrygujące i niezwykłe miejsca świata, opowiadając przy tym o występującej tam przyrodzie i zapoznając z tamtejszą kulturą.

Przedstawione pozycje to zaledwie skrawek tego, co zobaczyć będzie można tej jesieni w ADVENTURE HD. W nowej odsłonie kanału oprócz solidnej dawki nowości nie zabraknie też najchętniej oglądanych pozycji takich jak Celnicy czy Tajne Akta UFO.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.