Jesień na kanale Adventure HD

Jesienna ramówka ADVENTURE HD obfituje w nowościach! Wśród premierowych pozycji znajdzie się coś dla fanów podróży, wędkarstwa, historii, ekstremalnych przeżyć czy gotowania.
 
Idealną pozycją dla wspomnianych miłośników ekstremalnych doznań jest z pewnością Z Adrenaliną Na Etacie, w którym widzowie będą mogli przekonać się jak ludzie podejmujący ciekawe i niebezpieczne zawody, wykonują swoją pracę.
Program pozwoli przenieść się do świata śmiałków podejmujących najbardziej intrygującą pracę, wcielić się w ich skórę i poznać kulisy codziennego życia w towarzystwie najbardziej ekstremalnych, a zarazem ekscytujących zawodów.
Kolejna nowość to pozycja idealna dla miłośników podróży.  Program Luksusowe Podróże opowiada o najdroższych wyprawach, ukazując przy tym najciekawsze zakątki naszej planety. Widzowie będą mogli zobaczyć ekskluzywne i kosztowne podróże na najwyższym poziomie bez wychodzenia z domu.
Także dzięki programowi Magiczne Zakątki, widzowie będą mogli przeżyć wyjątkową podróż i przenieść się do zapierających dech w piersi miejsc świata razem z prowadzącym Trevoorem Cochrane. Charyzmatyczny Trevor Cochrane pokaże widzom intrygujące i niezwykłe miejsca świata, opowiadając przy tym o występującej tam przyrodzie i zapoznając z tamtejszą kulturą.
Przedstawione pozycje to zaledwie skrawek tego, co zobaczyć będzie można tej jesieni w ADVENTURE HD. W nowej odsłonie kanału oprócz solidnej dawki nowości nie zabraknie też najchętniej oglądanych pozycji takich jak Celnicy czy Tajne Akta UFO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *