Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Zapomnij o formalnościach – Subskrypcja w Aero2

Nowości w Aero2 ciąg dalszy! W kwietniu marka wprowadziła dwa nowe pakiety bez ograniczeń prędkości: 7 GB i 70 GB. Teraz dla Abonentów Pakietów Aero udostępniona została usługa Subskrypcji, umożliwiająca automatyczne odnawianie wybranego Pakietu Aero: 3 GB, 7 GB, 30 GB lub 70 GB. Dzięki niej każdy Abonent może w pełni cieszyć się nieograniczonymi możliwościami Internetu.

 

 

 

Jak włączyć Subskrypcję?

Aktywowanie usługi jest bardzo proste. Wystarczy, że Abonent Pakietów Aero zaloguje się do moje.aero2.pl i zarejestruje kartę płatniczą. Następnie pozostaje już tylko włączyć Subskrypcję Pakietu dostosowanego do swoich potrzeb i swobodnie surfować po Internecie.

W momencie zakończenia okresu ważności Pakietu lub zużycia danych, płatność za jego odnowienie zostanie pobrana automatycznie z podpiętej karty płatniczej. W ten sposób gdy Abonent korzysta z Pakietu, Aero2 pilnuje formalności. Usługa ucieszy każdego, kto lubi elastyczną ofertę bez zobowiązań – jej aktywacja i dezaktywacja są darmowe. O zmianie Subskrybowanego Pakietu można zdecydować w dowolnej chwili, nie tracąc przy tym GB. Subskrypcją, tak jak innymi usługami, Abonenci mogą zarządzać w Moje Aero2.

Więcej informacji o usłudze na  aero2.pl/subskrypcja

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *