Zapowiedzi TV

"Zaskocz mnie" – nowy program Anny Lucińskiej w TVN Style

Nietypowe zaręczyny, wzruszające rocznice i odlotowe przyjęcia urodzinowe. Mistrzyni konspiracji, Anna Lucińska sprawia, że niemożliwe staje się możliwe, a najskrytsze marzenia nabierają realnych kształtów. Nie tylko widzowie będą zaskoczeni!
 

Anna Lucińska

Jesteśmy tak zabiegani, że zamiast kwiatów często wysyłamy ikonki na portalach społecznościowych, a prezenty kupujemy w Internecie. Kto z nas nie chciałby, żeby bliska mu osoba zrobiła dla niego coś naprawdę wyjątkowego? Program „Zaskocz mnie!” podpowie jak z pomysłem i niewielkim nakładem pieniędzy przygotować niezapomnianą niespodziankę dla ukochanej osoby.

W każdym odcinku prowadząca Ania Lucińska będzie miała niewiele czasu, żeby wspólnie z bohaterem programu zorganizować wydarzenie, które na zawsze zostanie w pamięci nie tylko obdarowanego, ale także pomysłodawcy. Skok ze spadochronem? Romantyczna kolacja nad jeziorem? Jazda czołgiem, a może wyścigi samochodowe?

To nie wszystko! Tu ograniczać nas może tylko własna wyobraźnia. Uczestnicy programu będą tańczyć z Tomkiem Barańskim, śpiewać z Sabiną Jeszką, Kasią Popowską oraz Mateuszem Krautwurstem, a także odwiedzą plan serialu „Na Wspólnej” i zagrają w kinowej produkcji. Dla Ani Lucińskiej nie ma rzeczy niemożliwych. Zrobi wszystko, żeby pomóc bohaterom programu przeżyć niezapomniane chwile. Nie obejdzie się bez komplikacji. Czasem na jej drodze stanie pogoda. Innym razem zawiedzie „czynnik ludzki”. Prowadząca nieraz będzie musiała zaangażować do pomocy rodzinę, znajomych i sąsiadów. Wszystko po to, żeby wygrała miłość, a uczestnicy wydarzenia poczuli się naprawdę wyjątkowo.

Program „Zaskocz mnie!” udowadnia, że niespodzianki nigdy nie wychodzą z mody, a fantastycznych wspomnień nie da się kupić. Jedno jest pewne! Emocje i nieoczekiwane zwroty akcji gwarantowane!

Bohaterem pierwszego odcinka jest Domnik, który zawodowo zajmuje się graniem na giełdzie. Ten twardo stąpający po ziemi chłopak jeszcze do niedawna uważał, że najważniejsza w życiu jest zabawa. Wszystko zmieniło się, kiedy poznał Elwirę. To dla niej zmienił swoje priorytety i gotów jest się ustatkować. W sprawie zaręczyn zwrócił się o pomoc do Ani Lucińskiej. Wymarzył sobie, że to wydarzenie będzie miało bardzo romantyczny charakter, a on sam pojawi się na nim jak James Bond. Czy wszystko poszło zgodnie z planem? Sprawdź oglądając pierwszy odcinek nowego programu TVN Style „Zaskocz mnie!”.

PREMIERA: WTOREK, 22:25, OD 27 LUTEGO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *