Zaśpiewał utwór Kayah po góralsku! Podbił serca Szpaka i Bednarka (wideo)

Za nami premiera dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. Piotr Szewczyk dał pokaz góralskiej charyzmy.

 

 

 

 

Jednym z najbardziej spektakularnych występów sobotniego wieczoru był popis wokalnych umiejętności 32-letniego Piotra Szewczyka, górala z Pyzówki na Podhalu. Uczestnik „The Voice of Poland” wykonał utwór „Byłam różą” z repertuaru Kayah i Bregowicia. Góralska wersja przeboju, przypadła od gustu Kamilowi Bednarkowi i Michałowi Szpakowi, którzy nie mogli przestać komplementować występu uczestnika.

Zadęcie to ty masz. Fajnie, że potrafisz dozować emocje. Że nie sprzedałeś tego numeru tak po prostu, tylko dozowałeś nam swoje możliwości wokalneocenił Michał Szpak.

Mógłbym dozować lepiej, siedem godzin musiałem tutaj jechać skomentował wypowiedź Michała Szpaka Piotr Szewczyk, po czym dodał:Wybieram mojego idola Michała.

Tym samym, pierwszego dnia emisji dziesiątej edycji „The Voice of Poland” do drużyny Michała Szpaka trafiły aż trzy osoby. Oprócz Piotra są to Dagmara Latosińska (zaśpiewała utwór Anny Jantar „Nie wierz mi, nie ufaj mi”) oraz Magdalena Ollar (wykonała przebój z repertuaru zespołu Bajm „Dziesięć przykazań”).

 

 

Kto jeszcze dołączy do teamu Michała Szpaka? Kto zaskoczy trenerów wokalnymi umiejętnościami?

Odpowiedź już 14 września o godzinie 20:05 w TVP2. W przyszłą sobotę widzowie ponownie zobaczą aż trzy odcinki muzycznego show Dwójki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *