Prasa - Ksiązka

Zdaj egzamin na prawo jazdy z „Gazetą Wyborczą”

Przewodnik Włodzimierza Zientarskiego dla kandydatów na kierowców oraz voucher do bazy z testami egzaminacyjnymi to specjalne dodatki do „Gazety Wyborczej”, które będzie można kupić wraz z dziennikiem w środę oraz czwartek– 3 i 4 października br.

 

 

W środę, 3 października br. wraz z wydaniem „Gazety Wyborczej” ukaże się przewodnik dla kandydatów na kierowców, którego autorem jest dziennikarz i ekspert motoryzacyjny Włodzimierz Zientarski. W dodatku przeczytać będzie można m.in. o tym, jakie formalności i badania lekarskie są potrzebne przed rozpoczęciem kursu, w jaki sposób samodzielnie uczyć się w domu ze szkoleń internetowych, co czeka kursantów w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, a także jak obecnie wygląda egzamin i co zrobić, jeśli nie uda się go zdać za pierwszym razem. Dodatkowo, przyszli i obecni kierowcy poznają aktualny taryfikator punktów karnych, a także dowiedzą się, jak nie stracić swoich uprawnień oraz co zrobić w przypadku, gdy tak się stanie.

Z kolei w czwartek, 4 października br. z „Gazetą Wyborczą” można będzie kupić voucher do bazy on-line Prawko.pl z oficjalnymi testami egzaminacyjnymi. Gwarantuje on dostęp m.in. do 2600 pytań z egzaminów. Korzystanie z vouchera jest możliwe zarówno na komputerze i tablecie, jak i na telefonie. Cena czwartkowego wydania „Gazety Wyborczej” z voucherem to 11,99 zł.

Wydania „Gazety Wyborczej” z dodatkami dla przyszłych i obecnych kierowców wspiera kampania promocyjna prowadzona w telewizji (TVN, Polsat i stacje tematyczne), Radiu TOK FM oraz na plakatach w kioskach, a także autopromocja na łamach „Gazety Wyborczej”, na Wyborcza.pl i w mediach społecznościowych. Działania przygotował i zaplanował dział promocji „Gazety Wyborczej”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *