Ze sprzętem AMD lepiej jest odbijać ulice Waszyngtonu w grze The Division 2

Dzięki współpracy AMD i Ubisoft gracze korzystający ze sprzętu AMD mogą liczyć na znakomitą jakość rozgrywki w najnowszej grze Tom Clancy’s The Division 2.

 

Właściciele kart Radeon mogą już pobierać sterowniki Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.3.2 zawierające ulepszenia dla tej gry, która pod względem działania oferuje w szczególności:

  • znakomitą wydajność w trybie DirectX 12 i wszystkich popularnych rozdzielczościach – od 1080p, przez 1440p po 4K. Karty graficzne Radeon są szybsze od konkurencyjnych rozwiązań, a przy ustawieniach Ultra w rozdzielczości 1080p takie modele, jak Radeon RX 570 czy RX 590 wyprzedzają nawet wyraźnie droższe produkty.
  • lepszą optymalizację za sprawą implementacji asynchroniczności, technologii Shader Intrinsics oraz wykorzystania wielu rdzeni procesora. To wszystko sprawia, że użytkownicy kart graficznych i procesorów AMD mogą korzystać na większej liczbie klatek na sekundę i bardziej stabilnej animacji.
  • obsługę FreeSync i FreeSync 2 HDR, dzięki czemu właściciele kart Radeon mogą się cieszyć świetną synchronizacją na linii monitor-GPU, która przekłada się na lepszą płynność animacji przy bezproblemowej konfiguracji. Zgodnych modeli wyświetlaczy jest już ponad 550!

Warto pamiętać, że w ramach powoli dobiegającej końca promocji The Division 2 można otrzymać bezpłatnie przy zakupie wybranych kart graficznych Radeon. Jest to jedna z 2 lub 3 gier, jakie są oferowane, obok Resident Evil 2 oraz Devil May Cry 5, czyli jednych z najlepszych gier 2019 roku jak dotąd. Zostały już tylko 3 tygodnie na zakup, ponieważ program kończy się 6 kwietnia 2019. Realizację kodów można przeprowadzić najpóźniej do 6 maja 2019.

Zobacz poradnika, który podpowiada, jak najlepiej wykorzystać karty graficzne Radeon w The Division 2.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *