Zemsta Różowej Pantery i Magia nagości w Zoom TV

Filmową premierą tygodnia w Zoom TV będzie komedia Zemsta Różowej Pantery – kolejny z serii filmów o przygodach inspektora Clouseau, które do dziś bawią kolejne pokolenia. Tym razem grany przez niezapomnianego Petera Sellersa śledczy będzie chciał dowiedzieć się kto i dlaczego pragnie jego śmierci…

 

Pozytywnie zaskakującą nowością anteny z pewnością będzie też show randkowe Magia nagości, w którym zarówno kobiety, jak i mężczyźni w nietypowy sposób wybiorą sobie partnerów na randkę…

Ponadto Zoom TV pokaże kolejny odcinek niezwykłego reality show Rosyjski Projekt Lady oraz następną część show rozrywkowego I love kabaret. W czwartym odcinku tego programu zobaczymy Kabaret pod Wyrwigroszem ze skeczem Kot Pogrzebany, duet Kałasznikof, który pokaże Babę oraz Kabaret Zachodni prezentujący numer Zjarani. Atrakcją odcinka będzie też występ Kabaretu Paranienormalni, który w skeczu Kocham Cinema wystąpi w wyjątkowej odsłonie, bo z gościnnym udziałem popularnego aktora Michała Czerneckiego.

PREMIERA ZOOM TV

Zemsta Różowej Pantery

komedia, Wielka Brytania 1978
reż. Blake Edwards
wyst.: Peter Sellers, Herbert Lom, Robert Webber, Burt Kwouk, Robert Loggia

By zyskać szacunek amerykańskiej mafii, gangster Philippe Douvier postanawia zabić nadinspektora Clouseau. Choć w wyniku pomyłki zamiast detektywa zabija transwestytę, Clouseau zostaje oficjalnie uznany za zmarłego. Fajtłapowaty inspektor zamierza wykorzystać ten stan rzeczy i dowiedzieć się, kto i dlaczego pragnie jego śmierci.

niedziela, 24 marca / 13:55

PREMIERA ZOOM TV

Urodzie na ratunek

dokument, Wielka Brytania 2016

Młodzi eksperci ze świata mody i urody zajmą się tragicznymi, a czasem wręcz komicznymi, przypadkami ofiar zabiegów upiększających. Każdy odcinek opowiada o nowej, barwnej postaci, która w pogoni za pięknem zapomniała o możliwych skutkach ubocznych lub trafiła w ręce pseudospecjalistów. Bez względu na to, jak trudna okazuje się sytuacja, najlepsi fryzjerzy, kosmetolodzy i dietetycy dokonują cudownych metamorfoz ludzkiego ciała.

czwartek, 28 marca / 20:00 sezon 1, odcinek 5

PREMIERA ZOOM TV

Charlie Luxton:
domy nad Morzem Śródziemnym

dokument, Wielka Brytania 2016

Premierowy dokument, w którym znany brytyjski architekt – Charlie Luxton – wyrusza w niezwykłą podróż w rejonie Morza Śródziemnego, by zaprezentować widzom najpiękniejsze, najbardziej fascynujące i najlepiej zaprojektowane domy zbudowane na wybrzeżu. Luxton wybrał rejon Morza Śródziemnego nie bez powodu: obszar ten obejmuje aż trzy kontynenty – Europę, Afrykę i Azję – a co za tym idzie różne style architektoniczne i poczucie estetyki. Nie dziwne więc, że znany projektant udał się w podróż właśnie tam. W kolejne czwartki Zoom TV wyemituje sześć odcinków tej interesującej serii.

czwartek, 28 marca / 21:00 sezon 1, odcinek 2

PREMIERA ZOOM TV

Rosyjski Projekt Lady

reality show, Rosja 2016
reż. Margarita Kuzmina

Niepokorne, młode kobiety, trafiają do Szkoły Dam pod czujne oczy mentorek savoir vivre’u i przechodzą przyspieszony kurs dobrych manier. Bohaterki programu, pod maską chuliganek, często skrywają ogromną wrażliwość i życiowe dramaty. W każdym z odcinków stają przed innymi wyzwaniami, dzięki którym nabierają zaufania do ludzi, otwierają się na świat i zaczynają akceptować siebie. Czy wulgarne i agresywne kobiety można zmienić w prawdziwe damy?

piątek, 29 marca / 20:00 sezon 1, odcinek 5

PREMIERA ZOOM TV

Magia nagości

show, Wielka Brytania 2016

Randkowe show, w którym kobieta i mężczyzna stają przed trudnym wyborem: widząc jedynie nagie ciała kandydatów i kandydatek, muszą wytypować partnera, z którym umówią się na randkę. W kolejnym etapie – gdy zobaczą twarze swoich faworytów – będą musieli podjąć ostateczną decyzję. Czy dzięki nagiemu eksperymentowi dowiemy się, co naprawdę pociąga nas w płci przeciwnej?

piątek, 29 marca / 23:00 sezon 1, odcinek 2

PREMIERA ZOOM TV

I love kabaret

show, Polska 2019
reż. Beata Harasimowicz
wyst.: Ani Mru-Mru, Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem, FiFa-RaFa, Czesuaf, Zachodni, Jurki, Kałasznikof

Nowy show rozrywkowy, który zaprezentuje skecze najlepszych polskich kabaretów. W programie zobaczymy m.in. laureata Grand Prix PAKI z 2003 roku i zdobywcę pierwszej Telekamery Tele Tygodnia przyznanej kabaretowi – lubelskie trio Ani Mru-Mru; zdobywcę 1. miejsca w Konkursie Młodych Twórców Kabaretowych – Debiuty na VII Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku – grupę Paranienormalni z Jeleniej Góry; laureata PAKI – duet FiFa-RaFa oraz prawdziwych mistrzów żartu i żywą legendę sceny – Kabaret pod Wyrwigroszem. Ponadto w I love kabaret wystąpią takie kabarety, jak: Jurki, Zachodni, Czesuaf i Kałasznikof.

sobota, 23 marca / 22:00 sezon 1, odcinek 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *