Zenek Martyniuk w „Lombardzie”, Sławomir i Kajra w „Rodzinnym interesie” (wideo)

TV Puls przygotowała wielką niespodziankę dla swoich widzów! W piątek 5 listopada o 17:00 TV Puls zaprasza na premierę odcinka „Rodzinnego interesu” z gościnnym udziałem Sławomira i Kajry (odc. 229). We wtorek 9 listopada o 19:00 w „Lombardzie” wystąpi Zenek Martyniuk (odc. 470).

 

Sławomir i Kajra wcielili się w „Rodzinnym interesie” w Jowitę i Bartosza. Jowita to z pozoru chłodna i zasadnicza właścicielka SPA. Bywa szorstka i wymagająca, ale tak naprawdę szuka szczęścia w miłości. Bartosz to typ uwodziciela, który organizuje w SPA u Jowity warsztaty z technik podrywu dla mężczyzn. Postanawia poderwać Jowitę, by dowieść swojej tezy, że każdy mężczyzna jest w stanie uwieść każdą kobietę. Jak zakończy się ta historia i jaką rolę odegrają w niej Jadwiga oraz Jola (Teresa Gałczyńska, Marta Zgutczyńska) z salonu „Bella Ella”?

 

 

– Myślę, że będzie to bardzo ciekawy, gorący i pełen emocji odcinekmówi Kajra a Sławomir dodaje – Początek dnia zdjęciowego był bardzo przyjemny, bo wylądowaliśmy z Kajrą w jacuzzi i była to namiętna scena. Będzie więc ogień, jacuzzi i bąbelki. Po odcinku z naszym udziałem można spodziewać się wszystkiego – albo uczestnicy kursu z technik podrywu zaczną zdobywać wszystkie serca, albo będzie to kompletna katastrofa – wszystko zależy od tego jak to zostanie zmontowane (śmiech).

A co sprowadziło Zenona Martyniuka do najsłynniejszego lombardu w Polsce? Zenon Martyniuk zagrał w „Lombardzie” samego siebie – wątek z udziałem artysty rozpoczyna się od kradzieży jego gitary po koncercie. Złodziej zastawia gitarę w lombardzie Kazimierza (Zbigniew Buczkowski), którego pracownicy – Andżela i Romek (Dominika Skoczylas, Marcin Borchardt) – szybko odkrywają, kto jest prawowitym właścicielem instrumentu. Powiadamiają Zenka, a ten we własnej osobie zjawia się na Cichej. Zaczyna się trzymające w napięciu śledztwo: Kto ukradł gitarę? Na co złodziejowi były potrzebne pieniądze? I czy z aferą ma coś wspólnego młodziutka Didi, obdarzona przepięknym głosem?

 

 

– Rola w „Lombardzie” to moja pierwsza przygoda z serialem. Zagrałem wspólne sceny z panem Zbyszkiem Buczkowskim – serialowym Kazimierzem – i była to dla mnie wielka przyjemność, tym bardziej, że wcześniej się nie spotkaliśmy. Mieliśmy świetnie napisane dialogi, dzięki czemu znakomicie odgrywało się rozmowę z Kazimierzem. Trochę sobie pogadaliśmy (śmiech).mówi Zenon Martyniuk i dodaje: Odcinek, w którym występuję, to świetna historia, która zresztą naprawdę się wydarzyła – jakieś 10-12 lat temu graliśmy z Akcentem koncert i z samochodu ukradziono nam walizkę z mikrofonem. W serialu jest to historia ze skradzioną gitarą. Bardzo fajnie napisany odcinek, ale nie chcę za dużo zdradzać widzom. Mogę tylko powiedzieć, że bardzo pozytywnie się kończy i jest bardzo budujący.

Premiery odcinków specjalnych:

„Rodzinny interes”

odcinek z udziałem Sławomira i Kajry

Piątek 5 listopada, godz. 17:00

TV Puls – premiera!

powtórki: 8 listopada, 16.00; 9 listopada, 07.00

„Lombard. Życie pod zastaw”

odcinek z udziałem Zenona Martyniuka

wtorek 9 listopada, godz. 19:00

TV Puls – premiera!

Powtórki: 10 listopada, 18.00; 13 listopada, 17.00; 15 listopada, 10.00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *