Zgoda przewodniczącego KRRiT na wpis do rejestru kanału TVN24

Przewodniczący KRRiT wysłał do operatorów telewizyjnych zgodę na wpis do rejestru programu „TVN24” na koncesji Discovery Communications Benelux B.V.

 

Spółka posiada łącznie 224 koncesje wydane przez holenderski organ regulacyjny (na programy skierowane na rynek holenderski i innych krajów europejskich), w tym 10 polskojęzycznych, innych niż TVN24.

Decyzja zapewnia ciągłość nadawania programu „TVN24” również po 26 września 2021 r., niezależnie od wyników toczących się obecnie postępowań.

Rejestracja będzie obowiązywać po dokonaniu przez operatorów opłaty za wpis do rejestru w wysokości 113 zł.

TVN24 HD to pierwszy całodobowy kanał informacyjny w Polsce. Z nowego i najnowocześniejszego studia w Europie. O aktualność informacji dba sieć reporterów w Warszawie i korespondenci z dziewięciu oddziałów w Polsce, a także światowe agencje, reporterzy i współpracownicy zagraniczni. Dzięki temu informacje z Polski i ze świata są zawsze aktualne i przekazywane bezpośrednio z miejsc, w których się dzieją.

Widzowie TVN24 mają dostęp do najświeższych newsów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oprócz serwisów, na antenie

TVN24 obecne są transmisje ważnych wydarzeń. Zawsze, gdy dzieje się coś nadzwyczajnego, program jest przerywany i to, co najistotniejsze, jest bezpośrednio pokazywane i komentowane na antenie. Telewizja to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. A gwiazd i prawdziwych ekranowych osobowości w TVN24 nie brakuje.

Jeden komentarz do “Zgoda przewodniczącego KRRiT na wpis do rejestru kanału TVN24

  • 30 sierpnia 2021 o 17:17
    Bezpośredni odnośnik

    Nareszcie PuSiordka KRRiT przejrzała na oczy !!! Bujaj się Suski i mafijny kurduplu? !!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *