MediaZapowiedzi TV

„Ziemia – zabójcza planeta”: Potęga żywiołów w Fokus TV (wideo)

W przeszłości Ziemia przeszła szereg gwałtownych i spektakularnych zmian, naznaczonych w głównej mierze przez niszczycielskie kataklizmy. W programie „Ziemia – zabójcza planeta” przeanalizowane zostaną najbardziej przejmujące nagrania amatorskie oraz relacje naocznych świadków ataków żywiołów.

 

 

 

Autorzy programu „Ziemia – zabójcza planeta” przedstawiają i analizują przyczyny, przebieg oraz konsekwencje kataklizmów. Odtwarzają również historie ludzi, którzy byli świadkami tych dramatycznych zdarzeń, opierając się na ich relacjach i archiwach. Czy przyroda mówi nam, że zagłada Ziemi jest blisko? Jak doszło do ostatnich kataklizmów? Poznaj świadectwa niszczącej siły Matki Natury.

 

Ziemia – zabójcza planeta

Gniew Matki Natury nie oszczędza żadnego kontynentu ani kraju.Dziś odwiedzimy ?? San Francisco, gdzie silne trzęsienie ziemi ? zniszczyło mosty, zabijając i raniąc ludzi, którzy znaleźli się pod nimi, jadąc do pracy.??? "Ziemia – zabójcza planeta" oglądaj DZIŚ o 18:00 w #FokusTV ?

Opublikowany przez FOKUS TV Czwartek, 25 lipca 2019

 

Zdążyć przed huraganem

W programie „Ziemia – zabójcza planeta” przeniesiemy się na Florydę, gdzie potężny huragan zabił prezentera pogody. Następnie dowiemy się jakie spustoszenia poczynił ogromny pożar w Rosji. Jak to możliwe, że tak szybko stał się zagrożeniem dla walczących z nim strażaków? Na koniec zaprezentowane zostaną nagrania z Korei Południowej, gdzie na skutek masywnego osunięcia się ziemi doszło do katastrofy na ruchliwej trasie.

Emisja 3 sierpnia o godz. 18:00 w Telewizji Fokus TV

Błotna masakra

Matka Natura po raz kolejny pokazuje swoje gniewne oblicze. W tym odcinku będziemy świadkami ogromnej tragedii w południowej Kalifornii, gdzie lawina błotna zabiła na polu biwakowym czternaście osób. Przekonamy się również, jak niebezpieczne mogą być tornada, których siła wiatru wynosi 200 km/h.

Emisja 4 sierpnia o godz. 18:00 w Telewizji Fokus TV

„Ziemia – zabójcza planeta” oglądaj w soboty i niedziele o godz. 18:00 w Telewizji Fokus TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *