Zlot fanów „Lombardu. Życia pod zastaw” w Mrągowie (wideo)

Telewizja Puls zaprasza na zlot fanów serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, który odbędzie się w sobotę 31 lipca w Mrągowskim Centrum Kultury. Pojawią się: Rita Weinar, Dominik Dąbrowski, Hanna Kochańska, Paulina Mikuśkiewicz, Jakub Świderski, Grzegorz Gargas, Arkadiusz Tańcula, Małgorzata Szeptycka, czyli serialowi: Benia, „Beton”, Anka, Lidka, Robert, Jaca, Ryzy i Beata.

 

Zlot odbędzie się następnego dnia po muzyczno-rozrywkowym wydarzeniu „Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie 2021”, które w piątek 30 lipca organizuje Telewizja Puls. Tam również będzie można spotkać aktorów z „Lombardu…”, bawiących się na widowni!

Trwają zdjęcia do 9. sezonu serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, ale aktorom uda się znaleźć wolną chwilę dla swoich fanów! Sześcioro z nich przyjedzie do Mrągowa, aby opowiedzieć o nowych odcinkach i dalszych losach granych przez siebie postaci. Nie zabraknie tez wielu niespodzianek!

 

 

Będzie to już trzeci zlot fanów „Lombardu…”, który organizuje Telewizja Puls.

sobota 31 lipca, godz. 12:00-14:00

Mrągowskie Centrum Kultury, ul. Warszawska 26

 

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/558289288507628

UWAGA!

Z powodu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19, liczba miejsc na zlot fanów ograniczona. Do wejścia będą uprawniać bezpłatne wejściówki, które można odbierać od 28 lipca w kasie kina Mrągowskiego Centrum Kultury.

„Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie 2021”

Polska wersja hitu „Felicita” w wykonaniu Beaty i Łukasza Rybarskich, premierowe skecze Kabaretu Paranienormalni, największe hity Zenka Martyniuka z zespołem Akcent i dużo dużo więcej!

W piątek 30 lipca o 20:00 TV Puls zaprasza na największe rozrywkowe wydarzenie tego lata – „Wielką Zabawę TV Puls w Mrągowie”! Na żywo, tylko w TV Puls!

„Wielka Zabawa TV Puls” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie rozrywkowe, na którym widzowie bawią się w rytm największych wakacyjnych hitów i przy najzabawniejszych skeczach czołowych polskich kabaretów. Tegoroczną edycję poprowadzi małżeński duet Łukasz Rybarski i Beata Rybarska z Kabaretu Pod Wyrwigroszem, a hasłem przewodnim Wielkiej Zabawy będą „porcelanowe gody”, które w tym roku obchodzi ta para!

Wystąpią również: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Kabaret Paranienormalni, Sławomir, mistrz pantomimy Ireneusz Krosny, królowa piosenki cygańskiej Patrycja Runo oraz zespół MIG.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *