Zmiana pakietów w Moico

Wrocławski dostawca usług telekomunikacyjnych Moico wprowadza zmiany w ofercie internetu światłowodowego. Od początku 2019 roku mieszkańcy Wrocławia i Oławy będą mogli skorzystać z dostępu do sieci o prędkości nawet do 10 Gb/s.

 

W Moico wciąż można skorzystać z trzech opcji internetu światłowodowego, jednak dwie z nich zostały znacznie przyspieszone. Transfer w pakiecie HUG został zwiększony z 333 Mb/s do 1000 Mb/s, za to GREET podniesiono dziesięciokrotnie do 10 Gb/s. Pakiet KISS z prędkością o wartości 100 Mb/s pozostał bez zmian.

Klienci Moico posiadający pakiet HUG mogą liczyć na automatyczne zwiększenie transferu do 1000 Mb/s – bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Z kolei posiadacze GREET (czyli de facto transferu, który obecnie został przeniesiony do niższej oferty) mogą zaoszczędzić ponad 60 zł. Wystarczy skontaktować się z operatorem w celu aktualizacji umowy.

Do zmiany szybkości transferu internetu światłowodowego zainspirowali nas nasi użytkownicy. To oni najlepiej wiedzą czego potrzebują, a my staramy się dopasowywać ofertę oraz wszelkie rozwiązania do ich oczekiwań. Stąd też już wcześniej wprowadziliśmy możliwość indywidualnego łączenia wszystkich naszych usług w pakiety, dzięki czemu klient także płaci mniej.” mówi  o zmianie Paweł Dobosz, Prezes Moico

W ofercie Moico znajdują się również telewizja cyfrowa oraz dostępna w połączeniu z innymi usługami opcja mobile. Wszystkie elementy oferty wrocławskiego operatora można łączyć w dowolne konfiguracje. Powstałe w ten sposób spersonalizowane pakiety usług objęte są cenami promocyjnymi z rabatami nawet do 39 zł miesięcznie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *