Radio

Zmiany w ramówce Chillizet

Chillizet wprowadza zmiany do swojej ramówki. Na antenę wraca “Szczypta chilli”, “Gabinet dźwięku” pojawi się w środy, a w piątki klubowe oblicze muzyki chilloutowej zaprezentują “Porządne dziewczyny”.

7 czerwca na antenę wraca audycja “Szczypta Chilli” Dominiki Biegańskiej. Miejsca, które warto odwiedzić, kulinarne trendy i najsmaczniejsze przepisy, ale też rozmowy o jedzeniu i spotkania z ludźmi, dla których gotowanie jest sztuką. W niezwykłą, kulinarną podróż dookoła świata Dominika zabierze słuchaczy w każdą środę po godzinie 9.00.

Z kolei autorska audycja Gabi Drzewieckiej, “Gabinet dźwięku” została przeniesiona z niedzieli na środę na godzinę 21.00. “Gabinet Dźwięku” to dwie godziny muzycznych nowości, rozmowy z artystami i utwory, które w ostatnim czasie wywarły największe wrażenie na rynku i słuchaczach.

Ponadto, klubowe oblicze muzyki chilloutowej odsłoni przed słuchaczami kolektyw dj’ski “Porządne Dziewczyny”, w skład którego wchodzą Ptaku, Kviatov i BRTK. Program został wydłużony z godziny do dwóch i przeniesiony z soboty na piątek – od 19.00. Pierwsza godzina jest zarezerwowana dla gości, muzycznych wspomnień i premier. W drugiej usłyszymy selekcję najlepszych housowych remixów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *