Zmiany w ramówce Chillizet

Chillizet wprowadza zmiany do swojej ramówki. Na antenę wraca „Szczypta chilli”, „Gabinet dźwięku” pojawi się w środy, a w piątki klubowe oblicze muzyki chilloutowej zaprezentują „Porządne dziewczyny”.
 
7 czerwca na antenę wraca audycja „Szczypta Chilli” Dominiki Biegańskiej. Miejsca, które warto odwiedzić, kulinarne trendy i najsmaczniejsze przepisy, ale też rozmowy o jedzeniu i spotkania z ludźmi, dla których gotowanie jest sztuką. W niezwykłą, kulinarną podróż dookoła świata Dominika zabierze słuchaczy w każdą środę po godzinie 9.00.
Z kolei autorska audycja Gabi Drzewieckiej, „Gabinet dźwięku” została przeniesiona z niedzieli na środę na godzinę 21.00. „Gabinet Dźwięku” to dwie godziny muzycznych nowości, rozmowy z artystami i utwory, które w ostatnim czasie wywarły największe wrażenie na rynku i słuchaczach.
Ponadto, klubowe oblicze muzyki chilloutowej odsłoni przed słuchaczami kolektyw dj’ski „Porządne Dziewczyny”, w skład którego wchodzą Ptaku, Kviatov i BRTK. Program został wydłużony z godziny do dwóch i przeniesiony z soboty na piątek – od 19.00. Pierwsza godzina jest zarezerwowana dla gości, muzycznych wspomnień i premier. W drugiej usłyszymy selekcję najlepszych housowych remixów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *