Zmiany w „Tańcu z Gwiazdami”

Wiosenna edycja show Telewizji Polsat będzie pełna niespodzianek. Fani „Dancing with the Stars” co chwila zaskakiwani są nowymi informacjami. Z udziału zrezygnowała jurorka Beata Tyszkiewicz, ale rozstania ogłosili także opiekunowie i nauczyciele gwiazd. Kogo tym razem nie zobaczymy na parkiecie? Kto ich zastąpi?

„Bez Pani Beaty nie będzie tak samo” – tak Stefano Terrazzino zareagował na wiadomość o nieobecności Beaty Tyszkiewicz w show, a następnego dnia opublikował post, w którym pożegnał się z fanami programu. „Chciałem wam oficjalnie potwierdzić, że nie będę tańczył w kolejny edycji. Dziękuję Polsatowi i całej produkcji. Teraz nie dam rady wszystkiego pogodzić. To była trudna decyzja, bo kocham ten program, ale kiedyś trzeba wybierać… Wybrałem trudniejszą drogę, czyli rozwój. Kto wie, może kiedyś będzie mi dane przeżyć nowe emocje z nową gwiazdą…” – taką treść przekazał na swoim profilu.

Tancerz pochodzący z Włoch zdobył serca widzów. W 2014 roku nie miał sobie równych: najpierw wiosną cieszył się z wygranej w parze z aktorką Anetą Zając, a jesienią powtórzył sukces z Agnieszką Sienkiewicz. To było jego trzecie i czwarte zwycięstwo. Ostatnio, wiosną 2017 roku, zajął drugie miejsce z Iwoną Cichosz. Poniżej oryginalny wpis Stefano Terrazzino.

„Przez pięć edycji miałam przyjemność być częścią wspaniałego show tanecznego. Program „Taniec z Gwiazdami” nie tylko zmienił podejście telewidzów do tańca, ale też moje. Każdy mój partner był inny, wyjątkowy, każdy pokazał mi swój świat. Dużo się dzięki temu nauczyłam i bardzo im za to dziękuję” – napisała Hanna Żudziewicz na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Występowali z nią Robert Koszucki, Izu Ugonoh, Marcin Najman, Mateusz Banasiuk, a jesienią 2016 roku aktor Robert Wabich, z którym zdobyła Kryształową Kulę. „Zabieram ze sobą wszystkie najpiękniejsze chwile. Dziękuję wszystkim, którzy współtworzą ten program, za wspólne trzy cudowne lata, nigdy ich nie zapomnę” – podziękowała tancerka.

Zawodowy partner Hanny Żudziewicz, czyli Jacek Jeschke, również zdecydował się opuścić program. – Ta przerwa, która była, dała mi do myślenia, że „Taniec z Gwiazdami” i Polsat są trochę innym światem, jeśli chodzi o moją karierę taneczną. W tej przerwie miałem czas, by pomyśleć, by wrócić do mojej kariery, do codziennych treningów – wytłumaczył swoją decyzję w rozmowie z Party.pl. Wiosną 2016 roku odebrał główną nagrodę wytańczoną z aktorką Anną Karczmarczyk, a potem jego partnerkami były Ewa Błachnio i Paulina Chylewska.

W ósmej edycji na antenie Polsatu nie pojawi się także Wiktoria Omyła, której w ostatnich dwóch edycjach udało się czarować swoimi występami zarówno z Marcinem Korczem, jak i Adamem Zdrójkowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *