Zmiany w składzie Rady Nadzorczej EmiTel S.A.

Informujemy, że w ostatnich dniach Nadzwyczajne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki dokonało zmian w składzie Rady Nadzorczej EmiTel w ramach których ze składu Rady Nadzorczej ustąpił pan Ronan Tunney, natomiast w poczet członków Rady Nadzorczej powołany został pan Said Nashashibi.
 
 

 
Pan Said Nashashibi jest menadżerem wchodzącym w skład zespołu inwestycyjnego Alinda, na stanowisku Chief Risk Officer. Ma 12-letnie doświadczenie w zakresie infrastruktury uczestnicząc w tym czasie w wielu transakcjach związanych z infrastrukturą. Przed dołączeniem do Alindy pracował w Industrial Group w dziale bankowości inwestycyjnej CIBC World Markets w Nowym Jorku, gdzie zajmował się fuzjami i przejęciami, restrukturyzacjami oraz ofertami finansowania dłużnego i kapitałowego. Ukończył studia licencjackie z magna cum laude w Middlebury College, gdzie specjalizował się w zakresie ekonomii oraz ukończył fakultety z matematyki i języka włoskiego.
Obecnie w skład Rady Nadzorczej Spółki wchodzą panowie James M. Metcalfe, Przemysław T. Kurczewski, Said Nashashibi oraz Andrew G.P. Bishop.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *