PolecaneSieci kablowe

Zmiany w Winogradzkiej Telewizji Kablowej

2.01.2018 r. oferta Winogradzkiej Telewizji Kablowej wzbogaci się o programy: ETV HD, Music Box UA HD. Jakie zmiany jeszcze nastąpią?

 

 

 

Telewizja ETV powstała jako rodzaj „telewizyjnego uniwersytetu” i została założona przez środowisko naukowców skupionych wokół Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Warszawie. Początkowo stacja nadawała relacje w wykładów tejże uczelni oferując w ten sposób swoim studentom tele-edukację.

Z czasem jednak kanał zmienił się w kierunku powszechnie dostępnej stacji TV, oferującej różnego rodzaju programy edukacyjne, poradnikowe i naukowe. Dzisiaj ETV emituje magazyny i filmy dokumentalne, filmy fabularne programy rozrywkowe oraz audycje na temat mody, kuchni, motoryzacji oraz sportu.

Music Box UA to ukraiński kanał muzyczny nadawany od 2007 roku, który cieszy się dużą popularnością na polskim rynku. To tylko taniec, muzyka taneczna oraz światowy i krajowy show-biznes jak również wiadomości i programy o muzyce klubowej i celebrytach.
Music Box UA to jeden z najbardziej popularnych na Ukrainie kanałów muzycznych. Najczęściej oglądany przez widzów w wieku od 14 – 49 lat.

PONADTO

Z dniem 31.12.2017 r., w związku z zakończeniem emisji przez nadawcę, z oferty WTvK zostanie wycofany kanał Universal Channel HD.

Zdniem 2.01.2018 r. program TVP Seriale zniknie z pakietu Cyfrowego oraz Cyfrowego Maxi i zostanie włączony do pakietu Tematycznego (wyłącznie w jakości cyfrowej). U części z Państwa może pojawić się konieczność wstrojenia odbiornika TV lub dekodera.
Abonentom, którzy nie akceptują powyższych zmian przysługuje prawo wypowiedzenia umowy do dnia 31.12.2017 r. bez roszczeń odszkodowawczych ze strony dostawcy usług telekomunikacyjnych.

Z dniem 2.01.2018 r. następujące kanały zostaną przesunięte z pakietu Cyfrowego Maxi do pakietu Cyfrowego:

  • Polsat Viasat Explorer HD
  • Polsat Viasat History HD
  • Polsat Viasat Nature

Abonentom, którzy nie akceptują powyższych zmian przysługuje prawo wypowiedzenia umowy do dnia 31.12.2017 r. bez roszczeń odszkodowawczych ze strony dostawcy usług telekomunikacyjnych.

 Viasat History HD / Viasat Nature HD

W dniu 2.01.2018 w pakiecie Cyfrowym zostanie uruchomiony kanał Viasat History HD / Viasat Nature HD. Kanał ten będzie dostępny również dla abonentów pakietu Cyfrowego Maxi.

 Zmiana regulaminów świadczenia usług.

W związku z koniecznością dostosowania się do aktualnych przepisów prawa, z dniem 1.01.2018 r. zmianie ulegają regulaminy usług świadczonych przez WTvK (dotyczy umów zawartych przed 18.09.2017 r.). Szczegółowe informacje o wprowadzonych zmianach można znaleźć poniżej:

Abonentom, którzy nie akceptują powyższych zmian przysługuje prawo wypowiedzenia umowy do dnia 31.12.2017 r. bez roszczeń odszkodowawczych ze strony dostawcy usług telekomunikacyjnych. Jednolita treść regulaminów dostępna jest w dziale FAQ

 Internet mobilny

Od dnia 01.01.2018 r. wprowadzone zostaną zmiany w usłudze internetu mobilnego lub pakietu łączącego usługę mobilną ze stacjonarną. Ujednolicamy ofertę i wszystkim abonentom oferujemy pakiet transferu 40 GB w cenie:

  • pakiet internet stacjonarny + mobilny – wariant z modemem – 59,90 zł
  • pakiet internet stacjonarny + mobilny – wariant bez modemu – 49,90 zł
  • internet mobilny – wariant z modemem – 34,90 zł
  • internet mobilny – wariant bez modemu – 24,90 zł

Zmiany w zakresie obniżenia ceny i/lub zwiększenia limitu transmisji danych dotyczą również obecnych abonentów.

 Zmiany częstotliwości

Po 1.01.2018 r. mogą zajść zmiany polegające na zastąpieniu programów nadawanych w wersji SD (standardowej) ich odpowiednikami nadawanymi w wersji HD. W związku z tym część programów z przyczyn technicznych może zostać przesunięta na inne częstotliwości. U części z Państwa może pojawić się konieczność wstrojenia odbiornika TV lub dekodera.
Zmiany mogą dotyczyć m.in. następujących programów: Superstacja, Polsat Cafe, Love, TVP Sport HD, Ale Kino+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, Fox, Fox Comedy, Nat Geo Wild HD, Polsat Sport Extra, Eurosport 2 HD, E! Entertainment HD, History HD.

 Zmiana cen pakietów telewizyjnych

Od 1.01.2018 r. zgodnie z uchwałą Rady Nadzorczej Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Winogrady z dnia 26.10.2017r. zmianie ulegną ceny pakietów telewizyjnych:

  • zwiększeniu ulega abonament za pakiet Pośredni z 20 zł do 21 zł
  • zwiększeniu ulega abonament za pakiet Cyfrowy z 18 zł na 19 zł
  • zwiększeniu ulega abonament za pakiet Cyfrowy Maxi z 30 zł na 27 zł

Abonentom, którzy nie akceptują powyższych zmian przysługuje prawo wypowiedzenia umowy do dnia 31.12.2017 r. bez roszczeń odszkodowawczych ze strony dostawcy usług telekomunikacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *