MediaPolsatZapowiedzi TV

Po prostu przyjaźń tylko 4,90 w VOD

Lojalność czy pieniądze? Prawda, czy kłamstwo? Własne, czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii “Po prostu przyjaźń” oznacza tarapaty. W nieprawdopodobne kłopoty pakuje się również najbardziej zdemoralizowany Mikołaj na ziemi w komedii “Zły Mikołaj 2”. A teraz czas udać się na firmowego śledzika, po jakim nie jeden osiwiałby ze zdziwienia. … Jennifer Aniston w komedii “Firmowa gwiazdka”.

 

 

 

Po prostu przyjaźń

Julka (Agnieszka Więdłocha) skrywa tajemnicę, która zszokuje przyjaciół. Grzegorz (Maciej Zakościelny) zakochuje się w byłej żonie swojego przyjaciela. Alina i Marian (Sonia Bohosiewcz i Marcin Perchuć) wygrywają okrągłą sumkę, którą muszą się podzielić.

Dynamiczna singielka Ivanka (Magdalena Różczka) pragnie urodzić dziecko i samodzielnie je wychować – ma jej w tym pomóc Patryk (Bartłomiej Topa), a Jadźka (Aleksandra Domańska) kolekcjonuje guziki zdobywając je z wielkim poświęceniem od najsławniejszych ludzi z całego świata.

Jest też stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk), który staje przed dylematem, jak uchronić swojego przyjaciela przed więzieniem. Wszyscy muszą dokonać trudnych wyborów i zdecydować, co jest dla nich najważniejsze.

Zły Mikołaj 2

Choć minęło już 10 lat od chwili kiedy po raz ostatni jako święty Mikołaj rabował centra handlowe, Willie nadal pozostał sobą. Jest tym samym wiecznie podpitym, napalonym na wszystkie kobiety, a szczególnie cudze żony, typem, który gotów jest popełnić najgorsze świństwo byle tylko zgarnąć kasę.

Postanawia odnowić starą znajomość z karłem Markusem i wspólnie złupić centralę bogatej fundacji charytatywnej. Wygląda na to, że kłopoty są murowane.

Firmowa gwiazdka

Firmowa impreza gwiazdkowa zwana popularnie “śledzikiem” to nieodłączna część miejskiego rytuału bożonarodzeniowego. Nierzadko dzieją się tam rzeczy, na których widok święty Mikołaj posiwiałby do reszty.

Niejeden po takiej imprezie obudził się w miejscu przypominającym stajenkę, niejedna po 9 miesiącach próbowała sobie przypomnieć jak doszło do tego “niepokalanego poczęcia”.

Zobaczcie co się stanie, gdy niezapowiedziana firmowa impreza świąteczna wymknie się spod kontroli, śledzik pójdzie na dno, klękające bydlęta przemówią ludzkim głosem, a pracownicy pewnej szanowanej firmy tak przegną choinkę, że igły będą sobie wyjmować z różnych części ciała, aż do Wielkanocy.

Filmy dostępne są w ofercie Wypożyczalni VOD do 8 grudnia 2017 r.

Pełna oferta Wypożyczalni VOD >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *