Znajdź swój patent na święta w TVN Style!

Wszędzie choinki, bombki i błyszczące światełka. Ludzie w pośpiechu biegają za prezentami, myśląc o tym co postawić na wigilijnym stole. Jak się w tym wszystkim odnaleźć i nie zwariować? Prowadzący TVN Style, HGTV Home & Garden i Food Network podsuną widzom garść wyjątkowych i niezawodnych inspiracji na ten niezwykły czas.

 

 

 

 

Tadeusz Müller („Z gruntu zdrowo”, Food Network) zaszaleje w kuchni i przygotuje kilka przepysznych świątecznych smakołyków, które można nie tylko postawić na stole, ale także podarować swoim najbliższym.

Najsłynniejszy stolarz w Polsce – Dariusz Wardziak (HGTV) podpowie jak stworzyć oryginalne bożonarodzeniowe ozdoby. W „Patencie na święta” pojawi się również Kinga Zawodnik („Dieta czy cud”, TVN Style), która jak nikt potrafi wczuć się w świąteczny klimat i zaskoczyć wszystkich widzów.

W programie nie zabraknie także prawdziwie kobiecych inspiracji, które przygotowały prowadzące TVN Style – Anna Galińska („Studio urody”), Anna Zejdler („Na czasie”) oraz Magdalena Socha – Włodarska i Agnieszka Winnicka („Ach ten ślub”). Samodzielnie przygotowane kosmetyki czy stylowe, własnoręcznie przygotowane dodatki to przecież zawsze dobry pomysł na prezent!

Emisje programu w TVN Style: 14 grudnia g. 22:25, 16 grudnia g. 23:25, 17 grudnia g. 18:55, 18 grudnia g. 21:40, 19 grudnia g. 15:10, 21 grudnia g. 16:05.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *