PolecaneSport w TV

Znamy komentatorów mundialu w Canal+ 4K Ultra HD

Rafał Wolski, Przemysław Pełka, Marcin Rosłoń, Bartosz Gleń i Rafał Dębiński będą komentować w CANAL+ 4K Ultra HD mecze piłkarskich mistrzostw świata FIFA 2018. Na antenie pojawią się również stali piłkarscy eksperci CANAL+, między innymi Grzegorz Mielcarski, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki, czy Leszek Orłowski. Nowy kanał platformy nc+ przeprowadzi ekskluzywne transmisje w standardzie 4K z dwunastu spotkań, w tym z finału mundialu w Rosji.

 

 

 

 

Mundial w CANAL+ 4K Ultra HD rozpocznie się 15 czerwca o godzinie 19:55 od meczu grupy B Portugalia – Hiszpania. Spotkanie aktualnych mistrzów Europy z mistrzami świata z 2010 roku skomentują Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski. Dwa dni później, 17 czerwca, Bartosz Gleń i Kazimierz Węgrzyn zapraszają na pojedynek grupy E, w którym faworyci turnieju Brazylijczycy zmierzą się ze Szwajcarią. 19 czerwca CANAL+ 4K Ultra HD pokaże mecz grupy H Kolumbia – Japonia, a komentatorami będą Przemysław Pełka i Leszek Orłowski. 21 czerwca aspirująca do tytułu Argentyna zmierzy się z Chorwacją, a mecz skomentują Bartosz Gleń i Tomasz Wieszczycki. Równie ciekawie zapowiada się pojedynek broniących tytułu Niemców ze Szwecją, na który 23 czerwca zapraszają Przemysław Pełka i Maciej Murawski. 25 czerwca gospodarze turnieju Rosjanie zmierzą się z Urugwajem, a komentatorami będą Marcin Rosłoń i Kazimierz Węgrzyn. Dzień później Dania podejmie Francję, a na to spotkanie zapraszają Marcin Rosłoń i Przemysław Rudzki. Fazę grupową w CANAL+ 4K Ultra HD zakończy pojedynek Anglia – Belgia w grupie G 28 czerwca, który skomentują Marcin Rosłoń i Rafał Nahorny.

CANAL+ 4K Ultra HD pokaże również na wyłączność cztery mecze fazy pucharowej. Spotkanie 1/8 finału oraz ćwierćfinał skomentuje Rafał Wolski, komentatorem półfinału będzie Rafał Dębiński, a finału Przemysław Pełka. Eksperci fazy pucharowej będą znani po zakończeniu fazy grupowej.

Mecze piłkarskich mistrzostw świata FIFA World Cup będą transmitowane w Polsce po raz pierwszy w 4K. Dzięki współpracy z Telewizją Polską wszystkie spotkania mundialu w Rosji zostaną pokazane w najwyższej jakości obrazu na platformie nc+. Transmisje będą realizowane w CANAL+ 4K Ultra HD – nowym kanale platformy nc+ oraz w TVP 4K – kanale udostępnionym przez Telewizję Polską specjalnie na czas mistrzostw. Wszystkie mecze mistrzostw świata w 4K będą dostępne bez dodatkowych opłat dla abonentów nc+ korzystających z dekodera 4K UltraBOX+ i opcji dodatkowej CANAL+.

OBSADY KOMENTATORSKIE MECZÓW FAZY GRUPOWEJ MUNDIALU W CANAL+ 4K ULTRA HD

Piątek, 15 czerwca

19:55 Portugalia – Hiszpania, grupa B; CANAL+ 4K Ultra HD Komentarz: Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski

Niedziela, 17 czerwca

19:55 Brazylia – Szwajcaria, grupa E; CANAL+ 4K Ultra HD Komentarz: Bartosz Gleń i Kazimierz Węgrzyn

Wtorek, 19 czerwca

13:55 Kolumbia – Japonia, grupa H; CANAL+ 4K Ultra HD Komentarz: Przemysław Pełka, Leszek Orłowski

Czwartek, 21 czerwca

19:55 Argentyna – Chorwacja, grupa D; CANAL+ 4K Ultra HD Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

Sobota, 23 czerwca

19:55 Niemcy – Szwecja, grupa F; CANAL+ 4K Ultra HD Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Murawski

Poniedziałek, 25 czerwca

15:55 Urugwaj – Rosja, grupa A; CANAL+ 4K Ultra HD Komentarz: Marcin Rosłoń, Kazimierz Węgrzyn

Wtorek, 26 czerwca

15:55 Dania – Francja, grupa C; CANAL+ 4K Ultra HD Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

Czwartek, 28 czerwca

19:55 Anglia – Belgia, grupa G; CANAL+ 4K Ultra HD Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *