Znamy pierwszego uczestnika 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”

Wiosną 2019 roku na parkiecie tanecznego show Polsatu wystąpi… Jakub Kucner! Jest atrakcyjny, utalentowany i odnosi sukcesy. To od niego rozpoczęliśmy ogłaszanie listy uczestników dziewiątej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

 

Jakub Kucner to 30-letni model i trener personalny oraz Mister Polski 2017. Ukończył Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, a na swoim koncie ma występy w serialach oraz produkcjach filmowych. Prowadził również pokazy mody, koncerty i gale. W konkursie międzynarodowym Mister Global w Tajlandii zdobył tytuł II wicemistera.

To właśnie on reprezentuje Polskę w trzeciej edycji międzynarodowego konkursu Mister Supranational 2018. Kandydat na najprzystojniejszego mężczyznę może poszczycić się również klasą i ambicją. – Bardzo się cieszę z faktu, że na konkursach międzynarodowych nie ocenia się już tylko wyglądu kandydata lub kandydatki. Liczy się to, co robi w swoim kraju, jakie ma pomysły na tytuł – powiedział w rozmowie z POLSAT.PL.

– Nie wystarczy wyjść na scenę i powiedzieć „chcę, aby był pokój na Ziemi” czy „kocham zwierzęta”. Pomysł na siebie i zamysł, jak dobrze wykorzystać przyznany tytuł, są sprawdzane. Liczy się to, co się chce osiągnąć podkreślił Jakub Kucner. – Ważne jest to, co chce zrobić, aby świat stał się choć trochę lepszy dodał.

Jak sprawdzi się w foxtrocie, tangu czy rytmach cha-cha? O tym będzie można przekonać się już od 1 marca. Czy Mister Polski 2017 będzie równie skuteczny przed obliczem jurorów, co podczas festiwali piękna?

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 1 marca w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *