Zobacz zwiastun rozgrywki z gry Cyberpunk 2077! (wideo)

CD PROJEKT RED udostępnił dziś nowe wideo z gry Cyberpunk 2077. Materiał zawiera najświeższe ujęcia z rozgrywki, dające graczom solidny przedsmak wszystkiego, czego już wkrótce będą mogli doświadczyć w najnowszym tytule studia.

 

Zwiastun to ponad 5 minut materiału, który zabiera graczy w sam środek Night City, najbardziej niebezpiecznego miasta 2077 roku. Nigdy wcześniej nie prezentowane sceny pozwalają lepiej poznać fabułę gry i jej bohaterów — ich przeszłość i motywacje — w tym cyber-ulepszonego najemnika o imieniu V, w którego wciela się gracz. Poza głównym wątkiem fabularnym, zwiastun oferuje również najnowsze spojrzenie na aspekt rozwoju postaci i kwestię aktywności pobocznych, które gracze mogą podejmować, przemierzając Night City.

 

 

Cyberpunk 2077 ukaże się 10 grudnia 2020 roku na PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz Stadię. Wersje gry na Xbox One oraz PlayStation 4 będą działały także na Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. W przyszłości ukaże się również darmowa aktualizacja, dzięki której Cyberpunk 2077 będzie mógł w pełni wykorzystać potencjał konsol nowej generacji.

Więcej informacji na temat gry znajduje się na oficjalnej stronie oraz na Facebooku i Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *