Zoom TV Na tropie Różowej Pantery

Zoom TV kontynuuje komediową serię o przygodach inspektora Clouseau i pewnym drogocennym klejnocie. Tym razem fajtłapowaty śledczy zniknie bez śladu, a Na tropie Różowej Pantery znajdzie się pewna reporterka telewizyjna.

 

W kolejnym premierowym odcinku show rozrywkowego I love kabaret, zobaczymy trio Ani Mru-Mru ze skeczem Podkop oraz Kabaret pod Wyrwigroszem w numerze Emerytura i sklep. Nie zabraknie też występu prowadzących program – grupy Jurki – która tym razem przedstawi skecz Przytul Misia (więcej szczegółów o ofercie programowej Zoom TV poniżej).

REMIERA ZOOM TV

Na tropie Różowej Pantery

komedia, Wielka Brytania 1982
reż. Blake Edwards
wyst.: David Niven, Herbert Lom, Richard Mulligan, Joanna Lumley

Drogocenny diament Różowa Pantera po raz kolejny zostaje skradziony, a inspektor Clouseau ponownie podejmuje się zadania jego odnalezienia. Gdy jest już bliski rozwikłania zagadki, katastrofie ulega samolot, w którym właśnie się znajdował. Wszelki ślad po inspektorze ginie. Dziennikarka Marie Jouvet postanawia wszcząć nowe śledztwo.

niedziela, 31 marca / 13:50

PREMIERA ZOOM TV

Charlie Luxton: domy nad Morzem Śródziemnym

dokument, Wielka Brytania 2016

Premierowy dokument, w którym znany brytyjski architekt – Charlie Luxton – wyrusza w niezwykłą podróż w rejonie Morza Śródziemnego, by zaprezentować widzom najpiękniejsze, najbardziej fascynujące i najlepiej zaprojektowane domy zbudowane na wybrzeżu. Luxton wybrał rejon Morza Śródziemnego nie bez powodu: obszar ten obejmuje aż trzy kontynenty – Europę, Afrykę i Azję – a co za tym idzie różne style architektoniczne i poczucie estetyki. Nie dziwne więc, że znany projektant udał się w podróż właśnie tam. W kolejne czwartki Zoom TV wyemituje sześć odcinków tej interesującej serii.

czwartek, 4 kwietnia / 21:00 sezon 1, odcinek 3

„Majorka”

PREMIERA ZOOM TV

Rosyjski Projekt Lady

reality show, Rosja 2016
reż. Margarita Kuzmina

Niepokorne, młode kobiety, trafiają do Szkoły Dam pod czujne oczy mentorek savoir vivre’u i przechodzą przyspieszony kurs dobrych manier. Bohaterki programu, pod maską chuliganek, często skrywają ogromną wrażliwość i życiowe dramaty. W każdym z odcinków stają przed innymi wyzwaniami, dzięki którym nabierają zaufania do ludzi, otwierają się na świat i zaczynają akceptować siebie. Czy wulgarne i agresywne kobiety można zmienić w prawdziwe damy?

piątek, 5 kwietnia / 20:00 sezon 1, odcinek 6

PREMIERA ZOOM TV

I love kabaret

show, Polska 2019
reż. Beata Harasimowicz
wyst.: Ani Mru-Mru, Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem, FiFa-RaFa, Czesuaf, Zachodni, Jurki, Kałasznikof

Nowy show rozrywkowy, który zaprezentuje skecze najlepszych polskich kabaretów. W programie zobaczymy m.in. laureata Grand Prix PAKI z 2003 roku i zdobywcę pierwszej Telekamery Tele Tygodnia przyznanej kabaretowi – lubelskie trio Ani Mru-Mru; zdobywcę 1. miejsca w Konkursie Młodych Twórców Kabaretowych – Debiuty na VII Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku – grupę Paranienormalni z Jeleniej Góry; laureata PAKI – duet FiFa-RaFa oraz prawdziwych mistrzów żartu i żywą legendę sceny – Kabaret pod Wyrwigroszem. Ponadto w I love kabaret wystąpią takie kabarety, jak: Jurki, Zachodni, Czesuaf i Kałasznikof. (Na zdjęciu: Kabaret Jurki, fot. Gate sp. z o.o.)

sobota, 30 marca / 22:25 sezon 1, odcinek 5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *