Zostań głosem Cartoon Network!

Cartoon Network ogłasza konkurs promujący nowe odcinki popularnych kreskówek „Atomówki” oraz „Między nami, Misiami!”, skierowany do wszystkich dzieci, które mają ochotę spróbować swoich sił w dubbingu. Główną nagrodą będzie wizyta w profesjonalnym studio nagraniowym SDI, lekcja podkładania głosu oraz udział w nagraniu spotu reklamującego stację.

 

 

Zadaniem, które pozwoli wyłonić zwycięzcę konkursu, będzie udzielenie odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego to Ty powinieneś zostać głosem Cartoon Network?”. Autor najbardziej kreatywnego argumentu uzyska możliwość zwiedzenia studio nagraniowego i zapoznania się z kulisami pracy dubbingowej. Pozna także techniki podkładania głosu oraz weźmie udział w profesjonalnym nagraniu spotu, który przez miesiąc emitowany będzie na Cartoon Network!

Konkurs trwać będzie od 1 do 25 sierpnia. Więcej informacji o konkursie dostępne jest na stronie: https://www.cartoonnetwork.pl/promocja/zostan-glosem-cartoon-network

Premiera nowych odcinków trzeciego sezonu „Atomówek” już 5 sierpnia. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 21:10 w Cartoon Network.

Nowe odcinki czwartego sezonu „Między nami, Misiami!” na antenie już w październiku!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *