Cyfrowy PolsatPolecane

#zostańwdomu i oglądaj Romance TV w Ipli

Od 25 marca do 5 maja kanał filmowy Romance TV jest dostępny dla abonentów sieci Plus w serwisie IPLA. Stacja przyłącza się do apelu o pozostanie w domach i szykuje nowości nie tylko dla fanów miłosnych historii, ale także kryminalnych zagadek.

 

 

 

 

Otwarte okno dla klientów Plusa w serwisie IPLA potrwa ponad miesiąc i obejmie okres, w którym zgodnie z zaleceniami powinno się pozostawać w swoich domach. W tym samym czasie, czyli do 5 maja, kanał Romance TV będzie także dostępny w otwartym oknie na platformie Cyfrowy Polsat.

Każdy abonent Plusa, który w okresie trwania promocji zaloguje się do serwisu IPLA numerem telefonu w Plusie, otrzyma dostęp bez dodatkowych opłat do dodatkowych kanałów TV w tym do Romance TV.

– Obecna sytuacja wymaga solidarności, dlatego kanał Romance TV włączył się do akcji #zostańwdomu. Od 16 marca do 14 kwietnia dostęp do Romance TV mają w ramach Pakietu Extra+ klienci ORANGE POLSKA. Dla osób posiadających dostęp do usług PLAY NOW oraz PLAY NOW TV do końca marca został także odkodowany Pakiet Extra, w którym znajduje się Romance TV. Dzięki akcji pod hasłem „W domu nie ma nudy” i otwarciu paczki tematycznej Movie Pack do 17 kwietnia Romance TV będą mogli oglądać również wszyscy abonenci sieci INEA. Cieszymy się, że IPLA Plus również dołączyła to tej inicjatywy. W sieciach UPC i VECTRA stacja Romance TV dostępna jest w jednym z podstawowych pakietów, natomiast w przypadku platformy CANAL+ już od dawna wszyscy jej abonenci mają możliwość oglądania naszej stacji mówi Krzysztof Mikulski, odpowiedzialny z kanał Romance TV w Polsce.

Romance TV, oprócz popularnych pozycji programowych, takich jak „Górski lekarz”, „Górscy ratownicy” czy ekranizacje powieści Rosamunde Pilcher oferuje premierowe produkcje pełne emocji, wzruszeń, trzymających w najęciu tajemnic, a także sporej dawki dobrego humoru.

W każdą niedzielę o godz. 20:00 Romance TV prezentuje nowy serial komediowo-kryminalny
pt. Gliniarz i wieśniaczka. Nowy odcinek to nowe perypetie młodej, ambitnej policjantki
z prowincjonalnego miasteczka Monreal, której szefem nieoczekiwanie zostaje zarozumiały i pewny siebie gliniarz z dużego miasta. No, ale wiadomo – kto się lubi, ten się czubi…

Fanów kryminalnych zagadek do Romance TV przyciągną co sobotę o godzinie 20:00 premierowe odcinki serialu „Wydział zabójstw Stambuł”, opowiadającego o zagadkach detektywistycznych, które rozwiązują komisarz Özakin i jego asystent Mustafa. Trzymający w napięciu serial powstały na kanwie kryminału Hülya Özkana pełen jest wątków romantycznych i miłosnych uniesień.

Na poprawę humoru stacja Romance TV przygotowała cykl komedii romantycznych „Życie to nie koncert życzeń”. Co by to było, gdyby wszystko układało się zawsze po naszej myśli? Pewnie życie byłoby strasznie nudne i nie docenialibyśmy tego co mamy.  Dlatego los czasami płata nam figle. Podobnie jak bohaterom, których perypetie będzie można śledzić w kolejne poniedziałki kwietnia o godz. 20:50.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *