MediaPolsatZapowiedzi TV

#zostańwdomu! Weekend z Polsatem 15 – 17 maja

W piątek Wacław Kowalski, Władysław Hańcza i Anna Dymna, w ostatniej części komediowej sagi Pawlaków i Karguli „Kochaj albo rzuć”, wyruszą w daleką podróż do Ameryki. Następnie Jude Law, Joseph Fiennes i Ed Harris zabiorą nas do oblężonego Stalingradu w czasach drugiej wojny. Sobotę zaczniemy z Zenkiem Martyniukiem w „Disco Polo – 25 lat później”, gdzie artysta przypomni swoją legendarną 50-tkę. Na Instagramie i Facebooku Polsatu Maciej Dowbor porozmawia ze swoim gościem na live czacie #wszystkobędziedobrze. Wieczór rozkręci dzielna panda Po w superprodukcji „Kung Fu Panda 3”. W odcinku specjalnym „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” będą niezapomniane emocje – występy artystów, które najbardziej poruszyły jury i publiczność. Zobaczymy między innymi wspaniałą transformację Mateusza Ziółko w Zbigniewa Wodeckiego, Rafała Szatana w Jasona Derulo czy Adama Strycharczuka w roli Katie Meluy. Z kolei na niedzielny wieczór przygotowaliśmy żarty i skecze bawiące do łez prosto ze „Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej”.

 

 

Piątek; 15.05.2020

 

Kochaj albo rzuć

Ostatnia część komediowej trylogii o dwóch zabużańskich rodzinach: Pawlaków i Kargulów, które osiadły po wojnie na Ziemiach Odzyskanych zajmując sąsiadujące gospodarstwa. Teraz seniorzy obu rodów: Kazimierz Pawlak (Wacław Kowalski) i Władysław Kargul (Władysław Hańcza) oraz ich wnuczka Ania (Anna Dymna) wyruszają na zaproszenie Johna Pawlaka do Chicago!

Po przybyciu na miejsce okazało się, że nikt na nich nie czeka, bo John właśnie zmarł. Goście z Polski samotnie muszą stawić czoła Ameryce. Po ceremonii pogrzebowej obaj dziadkowie wyruszają na poszukiwania nowego członka rodziny: wymienionej w testamencie jego nieślubnej córki. Szczególnie Pawlak doznaje podwójnego szoku – nie dość, że owa Shirley jest dzieckiem z nieprawego łoża, to na dodatek jest jeszcze Mulatką, a przecież już na statku o mało nie zemdlał, kiedy zobaczył czarnoskórego księdza. Po pogrzebie bohaterowie rozpoczynają poznawanie Chicago. Z zetknięcia tych dwóch przybyszów z polskiej prowincji z obcą kulturą nowoczesnej metropolii; z innym, nie znanym im zupełnie życiem wynika wiele zabawnych konfliktów i scen prawdziwie komicznych. Ale nawet za oceanem ci wiecznie skłóceni sąsiedzi pozostają sobą. Jak zwykle krytycznie odnoszą się do wszystkiego co nowe, nie dają sobie tak łatwo zaimponować technicznymi nowinkami i udogodnieniami codziennego życia. Z zadziwiającą swobodą poruszają się w tym nowym świecie, by jednak na koniec szczerze stwierdzić, że w Krużewnikach i tak jest najlepiej. Lecz co najważniejsze, po wielu zabawnych perypetiach odnajdują wreszcie Shirley, która okazuje się równie urodziwą, co przesympatyczną młodą kobietą i szybko udaje jej się zjednać uczucia nawet nieustępliwego Pawlaka. Wbrew pozorom to jednak nie koniec niespodzianek, bo również Ania gdzieś znika ku przerażeniu dziadków… „Kochaj albo rzuć” zostało bardzo ciepło, wręcz spontanicznie przyjęte przez widownię. Krytycy podkreślali, że twórcy całej trylogii, Sylwestrowi Chęcińskiemu udało się uniknąć wtórności wobec poprzednich utworów cyklu – „Samych swoich” i „Nie ma mocnych”, że dostarczył kolejnej porcji znakomitej rozrywki.

„Kochaj albo rzuć” w piątek 15 maja o godzinie 20:00 w Polsacie!

Wróg u bram

Jude Law, Joseph Fiennes, Rachel Weisz, Bob Hoskins i Ed Harris w doskonałym dramacie wojennym. Bohater nie wybiera przeznaczenia, to przeznaczenie wybiera jego!

Rok 1942, naziści zbierają w Rosji krwawe wojenne żniwo. Pod osobistym przywództwem Chruszczowa (Bob Hoskins) mieszkańcy Stalingradu podejmują desperacką próbę oporu podniesieni na duchu wyczynami swego lokalnego bohatera Wasilija Zajcewa (Jude Law). Ten znakomity snajper, dzięki propagandzie swego przyjaciela komisarza Daniłowa (Joseph Fiennes), staje się żywą legendą. Aby położyć kres niebezpiecznej sławie, Niemcy wysyłają do Stalingradu swojego najlepszego strzelca majora Königa (Ed Harris). W tym czasie Zajcewa i Daniłowa rozdziela miłość do tej samej kobiety, Tanii (Rachel Weisz). Wasilij, opuszczony przez przyjaciela, sam musi stawić czoła niemieckiemu przeciwnikowi. Płonące miasto staje się areną niezwykle dramatycznego pojedynku dwóch snajperów…

„Wróg u bram” w piątek 15 maja o godzinie 22:35 w Polsacie!

Sobota; 16.05.2020

Disco Polo – 25 lat później, odc. 10

Zenek Martyniuk, MIG, Markus P oraz Macin Siegieńczuk z grupy Topless w dziesiątym odcinku „Disco Polo – 25 lat później”.

Marcin Miller do studia zaprosił Macina Siegieńczuka z grupy Topless, której największe przeboje lat 90-tych to m.in. „Sąsiadka”, „Tęsknię” czy “\”Jak na imię ta dziewczyna ma”. Panowie porozmawiają o tym, czy teksty i tematyka obecnych piosenek odbiegają od tych z początku ich kariery, czy tytułowa sąsiadka to postać fikcyjna i czy rozpoczęcie kariery w tak młodym wieku to dobry pomysł. Razem z Markusem P wybierzemy się na plan jego najnowszej produkcji „Chodź do mnie”. Zenek Martyniuk zabierze nas na salony, a konkretnie przypomnimy sobie Polsat SuperHit Festiwal 2019, gdzie zobaczymy jego występ w nietypowej aranżacji z akompaniamentem orkiestry. W studiu Edyta Folwarska (Polo TV) oraz Marcin Kotyński (Disco Polo Music) będą gościć zespół MIG. To uśmiechnięte rodzeństwo (Dorota – teraz Pstrągowska, Marek, Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy) znamy z takich hitów jak „Miód malina”, „Wymarzona”, „Ona jedyna”. Prowadzący zapytają Gwiazdowskich, czy pracując razem, nie mają się na co dzień dość i czy w zespole jest jasny podział ról, a może pracują nad wszystkim wspólnie?

“Disco Polo – 25 lat później” w sobotę 16 maja o 10:50 w Polsacie!

Kung Fu Panda 3

Animowana superprodukcja o nowych przygodach słynnej pandy Po – mistrza wschodnich sztuk walki. Po wraca do rodzinnej wioski w górach, żeby przypomnieć sobie, co naprawdę znaczy być pandą!

Po wraz ze swym odnalezionym ojcem wyrusza do sekretnej krainy pand. Tymczasem Kai, złowieszczy wojownik zaczyna pustoszyć całe Chiny, odbierając moc wszystkim mistrzom. Aby pokonać wroga, Po musi dokonać niemożliwego i ze swych rozbrykanych, niezdarnych współbraci stworzyć drużynę niepokonanych Kung Fu Pand!

Pierwsza odsłona tej przygodowej serii – „Kung Fu Panda” (z 2008 roku) biła rekordy oglądalności na wszystkich kontynentach i zarobiła rekordową sumę (633 miliony dolarów!) z globalnej dystrybucji, otrzymała również nominację do Oscara – w kategorii: Najlepszy długometrażowy film animowany.

„Kung Fu Panda 2” – to jeszcze większy zysk, oszałamiająca popularność i raz jeszcze nominacja do Oscara dla najlepszej pełnometrażowej animacji (w 2011 roku). „Kung Fu Panda 3” wytwórni DreamWorks Animation to oszałamiające połączenie zabawy, przygody, humoru i emocji, ale przede wszystkim wyjątkowy bohater – dzielny Po, którego kochają widzowie na całym świecie.

Kung Fu Panda 3” w sobotę 16 maja  o godzinie 20:00 Polsacie!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek specjalny

Niezapomniane emocje, najlepsze metamorfozy oraz popisy wokalne i aktorskie na najwyższym poziomie. Już w sobotę 16 maja w Polsacie nowy odcinek specjalny najchętniej oglądanego w Polsce show prezentującego metamorfozy gwiazd „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Na scenie wystąpią między innymi: Zbigniew Wodecki, Katie Melua i Jason Derulo.

 1. edycja show wróci na antenę Polsatu jesienią. Nie oznacza to jednak, że widzowie muszą pożegnać się ze swoim ulubionym programem na aż tak długo. Już w sobotę widzowie zobaczą artystów, którzy za swoje wykonania otrzymali od jury owacje na stojąco! Wśród nich między innymi: Mateusza Ziółko wcielającego w Zbigniewa Wodeckiego, Emilię Komarnicką-Klynstrę w Michaela Jacksona, Joannę Liszowską w Stana Borysa, Katarzynę Dąbrowską w Amy Winehouse czy Jerzego Grzechnika jako Andrea Bocelli oraz doskonałe transformacje innych uczestników programu.

Wspaniałe metamorfozy zaprezentują i wielkich emocji dostarczą:

 1. Katarzyna Skrzynecka, Marek Kaliszuk i Stefano Terrazzino (zwycięzcy trzech edycji) w utworze „Lady Marmolade”
 2. 2. Mateusz Ziółko jako Zbigniew Wodecki w utworze „Lubię wracać tam gdzie byłem”
 3. 3. Ela Romanowska jako Missy Elliot w utworze „Lose control”
 4. 4. Adam Strycharczuk jako Katie Melua w utworze „Nine million bicycles”
 5. Bartek Kasprzykowski jako Barry White w utworze „You’re my first, my last, my everything
 6. 6. Stefano Terrazzino jako Cesaria Evora w utworze „Besame Mucho”
 7. 7. Emilia Komarnicka-Klynstra jako Michael Jackson w utworze „Beat it”
 8. 8. Katarzyna Pakosińska jako Grażyna Brodzińska w utworze „Aria ze śmiechem”
 9. 9. Rafał Szatan jako Jason Derulo w utworze „Want to want me”
 10. 10. Maria Tyszkiewicz jako Alicja Majewska w utworze „Odkryjemy miłość nieznaną”
 11. 11. Jerzy Grzechnik jako Andrea Bocelli w utworze „Caruso”
 12. 12. Katarzyna Dąbrowska jako Amy Winehouse w utworze „Valerie”
 13. 13. Joanna Liszowska jako Stan Borys w utworze „Jaskółka”

Odcinek specjalny „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w sobotę 16 maja o godzinie 22:00 w Polsacie!

Niedziela; 17.05.2020

Świętokrzyska Gala Kabaretowa

Wieczór pełen śmiechu na dobry koniec tygodnia!

Artyści występujący podczas „Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej” potrafią rozbawić publiczność do łez, nawet jeśli prezentowane tego wieczoru skecze nie są premierowe. Widzowie zobaczą więc kultową „Mariolkę” Paranienormalnych oraz najlepsze skecze Łowców.B i Formacji Chatelet. Będą też inne kabaretowe hity: „Po co wam drzewa” Kabaretu Pod Wyrwigroszem, czy też „Wyjazd na wakacje” Kabaretu Nowaki. Galę poprowadzą rodowici kielczanie – Kabaret Skeczów Męczących. Członkowie tego zespołu kabaretowego przedstawią też własną wersję wakacyjnego hitu „Despacito” Luisa Fonsi. Na scenie pojawią się również: Kabaret Młodych Panów, Andrzej Grabowski, K2 i Kabaret Czesuaf Kabaret Moralnego Niepokoju, Mikołaj Cieślak i Michał Czernecki, Igor Kwiatkowski, Andrzej Poniedzielski, Kabaret Jurki oraz Kabaret Zachodni.

„Świętokrzyska Gala Kabaretowa” w niedzielę 17 maja o godzinie 20:00 w Polsacie!

Live chaty na Instagramie i Facebooku Polsatu – #wszystkobędziedobrze

Od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 Polsat prowadzi na swoich kanałach społecznościowych – live chaty pod tytułem #wszystkobędziedobrze

Od poniedziałku do soboty o godz.18:00 zapraszamy na rozmowy z naszymi gośćmi: aktorami, wokalistami, dziennikarzami, artystami. Codziennie inne tematy i codziennie inny prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna (poniedziałek), Karolina Gilon (wtorek), Krzysztof Ibisz (środa), Damian Kordas (czwartek) oraz Milena Suszyńska (piątek), Macie Dowbor (sobota). Rozmowy z gośćmi będą dotyczyć życia w czasie koronawirusa, ich pasji, podróży, gotowania, telewizji, muzyki, aktorstwa. W trakcie live chatów będzie możliwa interakcja z naszymi fanami i zadawanie pytań do artystów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *