ZPR Media SA rozbudowuje strukturę produkcyjną

Spółka ZPR Media, skupiająca się dotychczas na produkcji dla stacji telewizyjnych, rozszerza działalność o usługi kreatywne i producenckie na rzecz Klientów komercyjnych. Powstała w ten sposób nowa struktura rozpoczyna działalność pod marką Producenci Kreatywni ZPR Media.

 

Producenci Kreatywni ZPR Media oferują kompleksowe usługi produkcyjne, od wykreowania idei komunikacyjnej poprzez tworzenie scenariuszy, projektowanie oprawy graficznej, produkcję, postprodukcję aż po emisję. Działalność nowej struktury opiera się na dwóch filarach operacyjnych – pionie produkcji telewizyjnej i pionie produkcji komercyjnej.

– Konsekwentnie realizujemy strategię rozwoju spółki ZPR Media w obszarze produkcji telewizyjnej i wideo. Nasze dotychczasowe doświadczenia dowodzą, że dysponujemy dużym potencjałem, który potrafimy umiejętnie rozwijać. Producenci Kreatywni to rozbudowana struktura o szerokich kompetencjach produkcyjno-kreatywnych, w której kluczowe role odgrywać będzie nowy dział kontentu komercyjnego kierowany przez Annę Sztejter oraz pion produkcyjny pod kierownictwem Katarzyny Sikorskiej-Jędral mówi Marcin Gębala, prezes zarządu ZPR Media SA.

Anna Sztejter, która odpowiada za pion produkcji komercyjnej Producentów Kreatywnych ZPR Media, do ZPR Media SA dołączyła w grudniu 2018 roku. Ma blisko 20-letnie doświadczenie w branży reklamowo-marketingowej i specjalizuje się w tworzeniu projektów 360 stopni. Była zastępcą dyrektora zarządzającego w hybrydowej agencji reklamowej Bridge2Fun. Wcześniej przez 14 lat zarządzała i pracowała w firmach, należących do grupy Grey Polska. W spółce ZPR Media objęła stanowisko dyrektora operacyjnego ds. obsługi klienta, strategii i kreacji. Podlegający jej pion odpowiada za pozyskiwanie i obsługę Klientów w zakresie tworzenia strategii komunikacyjnej, kreacji i produkcji.

Katarzyna Sikorska-Jędral awansowała na stanowisko dyrektora operacyjnego pionu produkcji telewizyjnej Producentów Kreatywnych ZPR Media.  Odpowiada za całościowy nadzór nad produkcją, w szczególności nadzór nad rozwojem produkcji telewizyjnej. Z ZPR Media SA związana jest od 2015 roku. Sprawowała nadzór producencki nad takimi programami, jak m.in.: „Weterani – wyrwani śmierci” (Fokus TV), „Teoria spisku” (Fokus TV) „OSP. Na ratunek!” (Fokus TV), „Elektryczni” (Fokus TV) „Sala Operacyjna” (Fokus TV), ), „Prepersi – gotowi na wszystko” (Fokus TV). Wcześniej pracowała m.in. w Telewizji Puls, Akson Studio, MTV Networks Polska, Studio Company, Wizji TV. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze produkcji telewizyjnej.

Informacje o projekcie Producenci Kreatywni ZPR Media na stronie www.producencikreatywni.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *