Zwykły – Niezwykły Telefon Challenge

Maxcom – polski producent klasycznych telefonów – ogłasza oryginalny konkurs, w którym można wygrać feature phone MK241. Telefon kryje w sobie nowoczesne funkcje znane ze smartfonów, które w połączeniu z wysoką wydajnością i mocną baterią, sprawią, że urządzenie stanie się idealnym kompanem podczas wakacyjnych podróży.

 

 

Konkurs Zwykły – Niezwykły Telefon Challenge to idealna okazja do wspólnej zabawy razem z przyjaciółmi. Wystarczy zebrać grupę maksymalnie 5 osób, która podejmie wyzwanie firmy Maxcom. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu zdjęcia swojej paczki znajomych i opowiedzenia ciekawej historii o niej. Może to być opis wspólnego wypadu w góry, zwariowanej imprezy czy oryginalnych okoliczności poznania. Ten pierwszy etap trwa do 25 lipca.

W następnym etapie organizator wybierze 5 ekip, które przez 7 dni zamiast smartfonu będą używały wyłącznie telefonu MK241. Ponadto uczestnicy konkursu będą musieli zmierzyć się z zadaniami specjalnymi, które już niedługo zostaną ujawnione na profilu Maxcom na Facebooku. Po wspólnych testach MK241 członkowie każdego zespołu podzielą się swoimi wrażeniami i opiniami na temat telefonu z firmą Maxcom.

Ostatni etap to wybranie zwycięskiej drużyny, która otrzyma telefony MK241 oraz zestaw gadżetów Maxcom. Konkurs kończy się 28 sierpnia. Regulamin dostępny jest na stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *