Zwykły – Niezwykły Telefon Challenge

Maxcom – polski producent klasycznych telefonów – ogłasza oryginalny konkurs, w którym można wygrać feature phone MK241. Telefon kryje w sobie nowoczesne funkcje znane ze smartfonów, które w połączeniu z wysoką wydajnością i mocną baterią, sprawią, że urządzenie stanie się idealnym kompanem podczas wakacyjnych podróży.

 

 

Konkurs Zwykły – Niezwykły Telefon Challenge to idealna okazja do wspólnej zabawy razem z przyjaciółmi. Wystarczy zebrać grupę maksymalnie 5 osób, która podejmie wyzwanie firmy Maxcom. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu zdjęcia swojej paczki znajomych i opowiedzenia ciekawej historii o niej. Może to być opis wspólnego wypadu w góry, zwariowanej imprezy czy oryginalnych okoliczności poznania. Ten pierwszy etap trwa do 25 lipca.

W następnym etapie organizator wybierze 5 ekip, które przez 7 dni zamiast smartfonu będą używały wyłącznie telefonu MK241. Ponadto uczestnicy konkursu będą musieli zmierzyć się z zadaniami specjalnymi, które już niedługo zostaną ujawnione na profilu Maxcom na Facebooku. Po wspólnych testach MK241 członkowie każdego zespołu podzielą się swoimi wrażeniami i opiniami na temat telefonu z firmą Maxcom.

Ostatni etap to wybranie zwycięskiej drużyny, która otrzyma telefony MK241 oraz zestaw gadżetów Maxcom. Konkurs kończy się 28 sierpnia. Regulamin dostępny jest na stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *