1 rok telewizji wPolsce.pl i wyjątkowe wyróżnia z tej okazji!

Telewizja wPolsce.pl w czerwcu br. obchodziła swoje pierwsze urodziny. Pozostając w wakacyjnym nastroju, redakcja telewizyjna Grupy Medialnej Fratria zaprosiła Pracowników, Przyjaciół i Gości na świętowanie tej wyjątkowej rocznicy na Bulwarach Wiślanych w Warszawie. Impreza urodzinowa połączona będzie z uroczystym wręczeniem nagród telewizji wPolsce.pl.
 

 
Podczas uroczystości urodzinowych po raz pierwszy w historii stacji zostaną wręczone wyjątkowe statuetki. W rocznicę powstania telewizji wPolsce.pl redakcja postanowiła przyznać Złote Kamery dla tych gości stacji, którzy pozytywnie zaskoczyli widzów i dziennikarzy, okazali się odkryciem telewizyjnym minionego roku. Wśród kandydatów do tego wyróżnia znaleźli się ci goście wPolsce.pl, którzy należą do nowego pokolenia uczestników życia publicznego.
W pierwszej edycji nagrody ostateczny wybór padł na osoby, które zdaniem redakcji szczególnie zasłużyły na tytuł telewizyjnego odkrycia sezonu 2017/2018 i dobrze rokują na przyszłość. Laureatów tego wyjątkowego wyróżnienia poznamy wieczorem, podczas imprezy urodzinowej zorganizowanej dla Pracowników i Przyjaciół stacji. Relację z urodzin zobaczyć będzie można już od środy, 22 sierpnia, w telewizji wPolsce.pl – zapraszamy do śledzenia.
Telewizję wPolsce.pl można oglądać w internecie:
www.wPolsce.pl
www.wPolityce.pl
https://www.youtube.com/c/TelewizjawPolsce
https://www.facebook.com/TelewizjawPolsce
https://pilot.wp.pl/tv#wpolsce-pl-hd
Cyfrowy Polsat na pozycji 196
UPC Polska Mediabox pozycja 339, Horizon/Kaon pozycja 121
I wybranych sieciach przewodowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *