Ryjek 2018: Najlepszy humor po śląsku na żywo w Polsacie

Na to czeka się cały rok! Koncert Finałowy 23. Rybnickiej Jesieni Kabaretowej. Na scenie największe gwiazdy, m.in. Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak, Artur Andrus i Kabaret pod Wyrwigroszem. Imprezę prowadzi niezawodny duet: Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk.

 

Kabaretowa uczta, na którą warto czekać cały rok, odbywa się tym razem w niedzielę, 18 listopada. Na scenie w Rybniku pojawią się najlepsi polscy komicy ze swoimi najświeższymi skeczami. Bo dobra zabawa, gwiazdy polskiej sceny komediowej oraz niepowtarzalny i od ponad dwudziestu lat niepodrabialny klimat Rybnickiej Jesieni Kabaretowej to właśnie jest Ryjek w pigułce. A dla tych, którzy nie mogą być wtedy w Rybniku, imprezę tradycyjnie już transmituje Telewizja Polsat.

 

 

W Konkursie Głównym kabarety walczą o trzy Złote Koryta – Kabaretów, Publiczności i Tajnego Jurora. W Gali Finałowej biorą udział zwycięzcy Konkursu Głównego oraz wyróżnione kabarety konkursowe. Nie może też zabraknąć gwiazd polskiej sceny satyrycznej. Pojawią się m.in. Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak, Artur Andrus i Kabaret pod Wyrwigroszem.

Imprezę poprowadzi niezawodny duet: Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk.

Koncert Finałowy 23. Rybnickiej Jesieni Kabaretowej – Ryjek 2018 na żywo w niedzielę o godz. 21:05 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *