„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” z ukraińskim dubbingiem w kinach Helios

Sieć kin Helios przygotowała wyjątkowe seanse najnowszego filmu z uniwersum Harry’ego Pottera adresowane do ukraińskojęzycznych widzów. Już w najbliższą niedzielę, 18 listopada br. we wszystkich kinach sieci odbędą się specjalne pokazy filmu „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” z ukraińskim dubbingiem.

 

W ten weekend na ekranach kin w całej Polsce zagoszczą „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” – wyjątkowa opowieść o magicznych przygodach, niesamowitych stworzeniach i czarodziejskim świecie, który pokochały miliony fanów serii o Harrym Potterze. Sieć kin Helios, jako pierwsza w Polsce, wprowadzi projekcje tego światowego hitu także w ukraińskiej wersji językowej. Specjalne pokazy z ukraińskim dubbingiem odbędą się w najbliższą niedzielę, 18 listopada br. we wszystkich kinach sieci.

„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” to kontynuacja przeboju „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, w którym wielbiciel magicznych stworzeń Newt Skamander pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Akcja najnowszego filmu z uniwersum Harry’ego Pottera, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się kilka miesięcy później. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba, a misja, której stawią czoła, będzie sprawdzianem ich lojalności w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów. Miłośnicy serii o Harrym Potterze z pewnością znajdą w filmie wiele zaskakujących nawiązań do powieści – m.in. za sprawą postaci Albusa Dumbledore’a, najwybitniejszego dyrektora Hogwartu.

 

 

Sieć kin Helios, jako jedyna w Polsce, już wcześniej, 13 listopada br. prezentowała film „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” w ramach przedpremierowych pokazów, a w najbliższy piątek, 16 listopada br. będzie można oglądać go w kinach Helios w ramach Mini Maratonu, podczas którego wyświetlane będą obie części magicznej serii.

Pokazy filmu w ukraińskiej wersji językowej odbędą się we wszystkich kinach sieci Helios w niedzielę, 18 listopada br. Zakupu biletów można dokonać w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie internetowej: Helios.pl/seanse_ua.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *