Ekstraklasa i Aztorin: nowa umowa i premiera oficjalnego zegarka

Aztorin, marka stylowych zegarków męskich ze sportowym zacięciem, przez kolejne dwa sezony ma status oficjalnego partnera Ekstraklasy. W ramach obecnej umowy stworzony został nowy zegarek w dwóch wersjach, sygnowany marką rozgrywek.

 

 

 

– Zegarki Aztorin doskonale wpisują się w ducha piłki nożnej i kulturę kibicowania. Chcieliśmy w tym uczestniczyć. Już pierwszy sezon w Ekstraklasie udowodnił, że mieliśmy rację. Aztorin został doskonale odebrany przez fanów futbolu i wpisał się w koloryt ligi. W związku z przedłużeniem umowy na dwa lata stworzyliśmy nowy model zegarka rozrywek, tym razem w dwóch wersjach kolorystycznych – mówi Michał Stawecki, Dyrektor Marketingu Apart.

– Aztorin angażuje się w rozgrywki Ekstraklasy od 2015 roku – jako partner i oficjalna marka zegarków. Jednak nasza współpraca to nie tylko oficjalny zegarek, ale też ekspozycja marki na stadionach i w transmisjach telewizyjnych. Z kolei na naszych social mediach można co jakiś czas zobaczyć specjalne materiały wideo dedykowane zegarkom Aztorin – np. „Najszybciej strzelone gole w Ekstraklasie”. To doskonałe i stabilne partnerstwo, które z sezonu na sezon dynamicznie rozwija polską piłkę klubową oraz obie marki i ich fanów – komentuje Marcin Mikucki, Dyrektor Departamentu Komunikacji, Marketingu i Sprzedaży Ekstraklasy S.A.

 

 

Nowy Aztorin Ekstraklasa to nowoczesny, utrzymany w sportowym stylu chronograf, którego sercem jest precyzyjny japoński mechanizm kwarcowy. Logo Ekstraklasy występuje na zegarku wielokrotnie jako element zdobniczy, dając nienachalny, elegancki efekt. Obecne jest na tarczy – jako wzór oraz na podtarczach, pasku i deklu. Klasyczny wizerunek tarczy emanuje dynamizmem i głębią za sprawą koloru i nakładanych indeksów. Efekt wzmacniają stanowczo skrojone wskazówki, w duchu wzorniczym Aztorin. Zegarek charakteryzuje się wysoką jakością komponentów i wykonania, czego dopełnieniem jest szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną oraz wodoszczelność do 100 m. Dostępne są dwie wersje zegarka – biała oraz granatowa, obie z granatowym silikonowym paskiem. Wyjątkowy i niepowtarzalny Aztorin Ekstraklasa nabyć można na apart.pl oraz w salonach Apart w całej Polsce.

Dane techniczne:

AZTORIN EKSTRAKLASA

A078.G357*, A078.G358**

Zegarek męski

Kolekcja: Sport

Mechanizm: Kwarcowy

Kaliber: Miyota OS20

Funkcje: wskazówkowy, chronograf, datownik, mały sekundnik, wskaźnik 24-godzinny

Rodzaj koperty: *Stal, **Stal, IP

Wymiary koperty: 45 mm

Szkło: Szafirowe antyrefleksyjne

Pasek: Pasek silikonowy

Zapięcie: Zwykłe

Wodoszczelność: 100 m

Gwarancja producenta: 2 lata

Cena : *1190 zł, **1250 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *