MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

17 marca wielki powrót „Big Brothera” w TVN i TVN7 (wideo)

Wkrótce rusza nowe reality-show „Big Brother” z udziałem wybranych w castingu uczestników. Emisja programu rozpocznie się 17 marca na antenie TVN i TVN7! Program poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak.

 

Pierwsza polska edycja “Big Brother” miała swoją premierę 4 marca 2001 w telewizji TVN. Był to jeden z pierwszych tego rodzaju show, w którym uczestnicy zamknięci w jednym domu walczyli – pod okiem Wielkiego Brata – o prestiżowe zwycięstwo.

O ich losach decydowali widzowie, głosując na swoich faworytów za pośrednictwem SMS-ów. Program prowadzili Martyna Wojciechowska oraz Grzegorz Miecugow.

To format, który od lat budzi kontrowersje i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów na całym świecie.

Piętnastu uczestników wejdzie do domu Wielkiego Brata, aby zmierzyć się nie tylko z powierzonymi zadaniami, ale również z własnymi słabościami, aby zyskać sympatię widzów oraz współmieszkańców i zawalczyć o wygraną w programie.

Czy uczestnicy będą w stanie ukryć swoje słabości i sekrety? Jak wygląda prawdziwe życie bez internetowego filtra? Czy jesteśmy jeszcze w stanie żyć bez mediów społecznościowych? Jedno jest pewne – ten program nas zaskoczy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *