Kwiecień na kanale Animal Planet HD

Zwierzęta potrafią robić zadziwiające rzeczy. Mają supermoce, o których ludzie mogą tylko marzyć.

JAK TO ROBIĄ ZWIERZĘTA?

(HOW DO ANIMALS DO THAT)

Od poniedziałku 1 kwietnia, godz. 21:00

Zwierzęta potrafią robić zadziwiające rzeczy. Mają supermoce, o których ludzie mogą tylko marzyć. Autorzy tej fascynującej serii przedstawią nam najnowsze badania naukowe i zademonstrują niezwykłe tajemnice świata zwierząt. W jaki sposób świetliki świecą w ciemności? Dlaczego pingwinom nie zamarzają stopy? Jak węgorze elektryczne używają prądu, nie rażąc nim siebie?

Od afrykańskiej sawanny po amazońskie lasy deszczowe – w kolejnych odcinkach zobaczymy dziwne, wspaniałe i najbardziej niezrozumiałe zachowania zwierząt żyjących na wszystkich krańcach świata. Poznamy opinie naukowców i zobaczymy testy i doświadczenia, które pomogą nam zrozumieć setki tajemniczych zjawisk. Przyjrzymy się temu, jak funkcjonuje królestwo zwierząt – i jak właściwie te zwierzęta to robią?

RESOCJALIZACJA Z PIT BULLEM

(PIT BULLS & PAROLEES 10)

Od środy 10 kwietnia, godz. 22:00

Tia Torres, która poświęciła życie na dawanie drugiej szansy przegranym, wraca w kolejnej serii programu. Niestrudzenie walczy ze stereotypami na temat pitbulli. Daje również szansę więźniom na zwolnieniu warunkowym na rozpoczęcia nowego życia i podjęcie wolontariatu. Tia prowadzi w Nowym Orleanie Villalobos Rescue Center — największe schronisko dla pitbulli w całych Stanach Zjednoczonych. Razem z rodziną i oddanym zespołem wolontariuszy stara się znaleźć każdemu psu nowy dom.

W tej serii zobaczymy kolejne akcje ratunkowe, jak zwykle trudne, ale też dające ogromną satysfakcję. Ekipa będzie musiała między innymi pomóc głuchemu pitbullowi i sprowadzić do schroniska bezpańskiego psa błąkającego się po ulicach w centrum miasta. Tii uda się także zrealizować inny ważny cel: po ośmiu latach ciężkiej pracy wydaje swoje pamiętniki. To będzie bardzo intensywny sezon, ale Tia nie przestanie walczyć o swoje ukochane psy, które jej zdaniem zasługują na lepsze życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *