MediaPolecaneSieci kablowe

19 nowych kanałów w sieci E-CHO

Sieć kablowa E-CHO informuje, że ofertę programową wzbogaciła aż 19 nowych kanałów w tym 17 w jakości HD!

 

 

Poniżej kanały wzbogacają każdą z dostępnych kategorii w ofercie programowej Operatora E-CHO.

Nowe kanały w pakiecie MAŁY HD ( 27112017):

Cartoon Network HD – to strzał w dziesiątkę dla miłośników prawdziwej przygody i dobrej zabawy. Stacja słynie z prezentowania nowatorskich i dynamicznych seriali animowanych, wypełnionych akcją i zwariowanymi postaciami.

Polsat Games HD – program  poświęcony e-sportowi. W Polsat Games obok relacji na żywo z najbardziej prestiżowych turniejów na świecie, będzie można zobaczyć autorskie programy gamingowe, wywiady, poradniki, recenzje, programy dokumentalne, a także japońskie seriale animowane (mangi).

Polsat Rodzina HD – program telewizyjny o profilu rodzinnym bazujący na tradycyjnych wartościach. Wśród kluczowych tematów znajdą się m.in. wychowanie dzieci, codzienne kwestie dotyczące życia dorosłych i seniorów, zdrowy tryb życia oraz poradnictwo.

wPolsce HD – polska stacja telewizyjna, emitująca serwisy informacyjne.

Gametoon HD – kanał graczy i fanów rywalizacji esportowej.

NoBox HD – kanał skierowany przede wszystkim do kobiet, prezentujący materiały poświęcone gotowaniu, kosmetykom oraz medycynie.

MusicBox HD– to ukraiński knał muzyczny, jeden z najbardziej popularnych kanałów muzycznych w tym kraju. Oferta kanału Nobox TV to 90 proc. autorskich, unikatowych produkcji, angażujące treści, ponad 370 godzin programów premierowych w roku.

Deutsche Welle to oficjalny zagraniczny kanał telewizyjny niemieckiej stacji nadawczej Deutsche Welle. Nadawany w dwóch wersjach językowych: niemieckiej i angielskiej.

Nowe kanały w pakiecie DUŻY HD ( 27112017):

TNT HD kanał filmowy oferujący szeroki wachlarz filmowych emocji, od hollywoodzkich arcydzieł po współczesne klasyki.

Golf Channel HD polski telewizyjny kanał tematyczny o golfie na licencji NBCUniversal oraz PGA Tour, który wystartował 18 marca 2017.

Boomerang HD to animowana rozrywka dla całej rodziny. Stacja prezentuje ponadczasowe kreskówki takie jak Scooby-Doo, Tom i Jerry czy Flintstonowie. W ramach Boomeranga emitowane jest pasmo Cartoonito, w którym nadawane są animacje dla przedszkolaków.

2×2 HD  to nowa stacja dla starszych dzieci, młodzieży i młodych dorosłych. Emituje najlepsze kreskówki, różnorodne teledyski i programy o grach wideo.

Epic Drama HD to kanał, w którym najważniejsza jest opowieść. Pasja, zdrada, miłość, śmierć, intrygi i dramatyczne zwroty akcji – poruszające historie z minionych czasów w Twoim domu. Wielkie opowieści, wielkie dramaty, wielkie postacie. Najlepsze światowe seriale kostiumowe w jednym miejscu, wszystkie dostępne w jakości HD.

Travel Channel HD jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych kanałów turystycznych i podróżniczych w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Food Network HD kanał prezentuje świeże spojrzenie na telewizję kulinarną oferując przy tym najwyższej jakości rozrywkę. Innowacyjna ramówka oraz inspirujący kucharze, zachęcają do samodzielnego eksperymentowania z potrawami i zgłębiania umiejętności kulinarnych.

Nowe kanały w pakiecie MEGA HD ( 27112017):

Polsat Viasat Explore HD to kanał nadawany 24 godziny na dobę. Został stworzony z myślą o mężczyznach. Zawiera następujące bloki tematyczne: motoryzację, wynalazki, odkrycia, sport, najnowsze technologie, czy też strefę relaksu. Znajdziemy w nim programy na temat: ekstremalnego wędkarstwa, polowań, nurkowania, wyścigów samochodowych,
a także dokumenty dla fanów piłki nożnej i wiele innych historii o zwykłych i niezwykłych ludziach, którzy ciężko pracują i wspaniale się bawią, realizując niesamowite marzenia.

Polsat Viasat History HD jest kanałem 24-godzinnym. Zawiera następujące bloki tematyczne: prehistoria, historia militarna i starożytna, historia sportu, historia marynistyki, lekcje historii, jak również filmy fabularne, np. dramaty historyczne. Polsat Viasat History HD to kanał oferujący widzom fascynującą wyprawę w przeszłość poprzez wysokiej jakości programy, które jednocześnie bawią i uczą. Historia ożywa na ekranie w ciekawych spotkaniach i podczas niezwykłych podróży w czasie. Kontent programowy Polsat Viasat History HD to programy nowe i nowoczesne, dotyczące wydarzeń historycznych, które wypłynęły na losy świata.

Polsat Viasat Nature HD to kanał przyrodniczy, prezentujący w kolorowy i pasjonujący sposób świat dzikiej przyrody. Zobaczymy w nim niezwykłe stworzenia i ich zwyczaje, a także historie o wysiłkach ludzi ratujących zwierzęta i ich naturalne środowisko. To kanał przyrodniczy dla całej rodziny, którego zawartość programowa zadowoli zarówno młodego widza jak i dojrzałego odbiorcę. Wraz z Polsat Viasat Nature HD towarzyszymy badaczom przyrody, weterynarzom oraz celebrytom w ich fascynującej podróży, podczas której dowiadujemy się więcej o niebezpiecznych drapieżnikach, słodkich domowych pupilkach oraz dzikich zwierzętach z całego świata. Kanał emitowany jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *