„Singielka” powraca do TVN7

Być singielką – to nie grzech. Znaleźć prawdziwą miłość to dopiero wyzwanie! Elka rozpoczyna wielkie poszukiwania idealnego faceta. Stanie w obliczu wielu romantycznych perypetii, które widzowie będą śledzić w serialu „Singielka”. Niektórzy szukają uczucia przez całe życie. Czy Elce uda się je znaleźć w zaledwie 274 dni?

 

Elka (Paulina Chruściel) to trzydziestoparolatka, która od kilku lat jest sama. Dlaczego? No cóż, dla niej liczy się prawdziwa miłość a nie przypadkowe miłostki. A jak wiadomo tę niełatwo znaleźć. Stan cywilny Elki wcale nie jest dla niej powodem do zmartwień. Pracuje jako dziennikarka w popularnym portalu internetowym, rozwija się zawodowo i czeka na swój wielki moment w pracy. Generalnie jest zadowolona ze swojego życia singielki. Może się przecież wysypiać sama w wielkim łóżku, mieć szafę tylko dla siebie i w ogóle robić co jej się podoba. Tylko rodzina nie daje jej spokoju i ciągle dręczy Elkę pytaniami, które tak dobrze znają wszyscy single: Jak układa tam Twoje życie miłosne? Kiedy wreszcie sobie kogoś znajdziesz? Elka zaczyna mieć już tego dość i postanawia utrzeć nosa kochanej rodzince.

Występują: Paulina Chruściel (Elka), Mateusz Janicki (Tomasz), Filip Bobek (Mikołaj), Julia Kamińska (Natalia, siostra Elki), Dorota Pomykała (Sława, matka Elki), Zofia Charewicz (Genowefa, babcia Elki), Tomasz Sapryk (Staszek, ojciec Elki), Jan Monczka (Olgierd, ojczym Elki), Izabela Kuna (Dorota), Krzysztof Czeczot (Krzysiek), Karolina Gorczyca (Sylwia), Kamil Kula (Robert), Anna Oberc (Monika), Sebastian Stankiewicz (Patryk), Dominika Gwit (Gośka), Michał Sitarski (Andrzej), Laura Breszka (Malena), Daniel Guzdek (Bajtek), Tomasz Sobczak (psycholog, coach).

„Singielka” od pierwszego odcinka od poniedziałku do piątku o godz. 18:10

Pierwszy odcinek 15 marca o 19:30 w TVN7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *