Już od niedzieli, 17 marca rusza „Big Brother” (wideo)

Może wydawać się, że to powrót do przeszłości, ale po 18 latach nic nie jest już takie samo. Zasady, technologia, no i wyzwania. 16 osób zamknie się w domu Wielkiego Brata. Bez internetu, smartfonów i kontaktu ze światem. 

 

Skrupulatne wyselekcjonowanym uczestnikom programu będzie towarzyszyło czterech prowadzących na czele z AGNIESZKĄ WOŹNIAK-STARAKTo ona będzie główną prowadzącą show i gospodynią niedzielnego odcinka live w prime-time pt. „BIG BROTHER ARENA” o godz. 20:00 na antenie TVN7.

Prowadzącą nocnych odcinków na żywo „BIG BROTHER NOCĄ”, emitowanych po 23:00 będzie ULA CHINCZ, która wraz z gośćmi podsumuje najciekawsze wydarzenia dnia i nawiąże do tematów zabawnych, wzruszających, ale także tych niewygodnych dla samych uczestników. Znana psycholożka MAŁGORZATA OHME wystąpi w roli eksperta i skomentuje zachowania uczestników oraz ich relacje.

Co tydzień w Domu Wielkiego Brata odbędą się nominacje, podczas których mieszkańcy wskażą osoby zagrożone odejściem. Kolejnym etapem będzie głosowanie widzów i w zależności od jego wyników, jeden z uczestników pożegna się z Domem. BARTEK JĘDRZEJAK  będzie pierwszą osobą, którą zobaczą uczestnicy opuszczający dom Wielkiego Brata. To on porozmawia z ich rodzinami oraz przyjaciółmi.

Główne emisje programu zagoszczą na antenie Siódemki codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.

W dni powszednie TVN7 szykuje dodatkowo trzy łączenia na żywo z Domem Wielkiego Brata: „BIG BROTHER – POBUDKA” o godz. 9.50, „BIG BROTHER – POPOŁUDNIE” o godz. 13.35 oraz „BIG BROTHER – PODWIECZOREK” o godz. 16.40. Wejścia antenowe live potrwają kilka minut i mają dodatkowo zaangażować widzów w interakcję z uczestnikami.

Nowy „Big Brother” pojawi się także w Player.pl i na głównej antenie TVN. W niedzielę o 18.00 stacja szykuje godzinny program „BIG BROTHER TYDZIEŃ”, w którym podsumowane zostaną najważniejsze wydarzenia tygodnia. Będzie to skrót z odcinków z całego tygodnia emitowanych w TVN7: od pierwszych eliminacji, przez zadanie tygodniowe, aż po kolejne nominacje.

Nowością będzie także głos Wielkiego Brata.

 

"Big Brother" – 17 marca powraca w TVN7

Big Brother TVN7 – wybierz pierwszego uczestnika programu: http://bit.ly/decyduj_online <3 Premiera pierwszego odcinka już 17 marca o godz. 20:00 w TVN 7.

Opublikowany przez TVN Czwartek, 14 marca 2019

 

Big Brother będzie można ich zobaczyć w TVN7, TVN i Playerze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *