2. liga: Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda w TVP Sport

We wtorkowym spotkaniu 2. ligi zmierzą się zespoły, które są w zupełnie innych nastrojach po pierwszych kolejkach sezonu. Transmisja na żywo meczu Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda w Telewizji Polskiej.

 

Szósta kolejka 2. ligi będzie pierwszą w sezonie 2020/21 rozgrywaną w środku tygodnia.

My wybraliśmy starcie w Elblągu. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Powodem nie jest jednak koronawirus, a zachowanie kibiców po spotkaniu z Chojniczanką.

Mecz rozpocznie się we wtorek 29 września o godz. 20:30. Skomentują go Aleksander Roj oraz Marcin Żewłakow.

Olimpia Elbląg w poprzednim sezonie do końca walczyła o grę w barażach. Ostatecznie zajęła ósme miejsce.

Drużyna prowadzona od lipca przez Łukasza Kowalskiego nowe rozgrywki zaczęła od trzech porażek. W ostatnich dwóch meczach remisowała bezbramkowo z Chojniczanką oraz Stalą Rzeszów. Po 5. kolejkach Olimpia jest jedynym zespołem bez zwycięstwa na koncie.

Gospodarze będą mogli zdobyć trzy punkty w starciu z beniaminkiem. Sokół Ostróda pierwsze tygodnie w trzeciej klasie rozgrywkowej może zaliczyć do udanych. Odniósł trzy zwycięstwa i poniósł dwie porażki. W ostatnich meczach najpierw na wyjeździe pokonał inną Olimpię, tę z Grudziądza, 4:0, a potem wygrał ze Zniczem Pruszków 2:0. W tym spotkaniu pierwszego gola dla drużyny strzelił były napastnik Arki Gdynia Rafał Siemaszko.

Nie będzie to ostatni mecz, który pokażemy w tym tygodniu w TVP. W niedzielę zapraszamy na transmisję na żywo ze starcia Stal Rzeszów – Skra Częstochowa.

Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda. 6. kolejka 2. ligi. Szczegóły transmisji

Kiedy 29 września (wtorek)

O której 20:30

Transmisja: 20:25 TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna

Komentatorzy: Aleksander Roj i Marcin Żewłakow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *