MediaZapowiedzi TV

2. sezon “Narcos” w Stopklatce TV (wideo)

Pościgi, szantaże, strzelaniny, budzące grozę wydarzenia, które wstrząsnęły Kolumbią. Stopklatka TV zaprasza na premierę 2. sezonu „Narcos” już 28 grudnia, w sobotę o godz. 22:10. Widzowie zajrzą za kulisy krwawego i bezwzględnego pojedynku Pabla Escobara z jego przeciwnikami.

 

 

 

 

Druga odsłona serialu „Narcos” to kontynuacja losów Pabla Escobara. Najsłynniejszy handlarz kokainy wydostaje się z więzienia, traci wpływy, pieniądze i militarną przewagę. Narkotykowy baron nie zamierza się jednak poddać. Ucieka i walczy z ukrycia o swoje imperium. Jest na celowniku wszystkich – agentów DEA, Jednostki Poszukiwawczej, prezydenta Gavirii i członków karteli. Największym zagrożeniem okazują się jednak bezwzględni bracia Castaño znani jako Los Pepes*. Escobar staje się jeszcze bardziej niebezpieczny. Jest zdeterminowany, by zapewnić swoim bliskim bezpieczeństwo. Nie cofnie się przed niczym, aby odbudować swoje narkotykowe królestwo i udowodnić, że jest najpotężniejszym bossem narkotykowego świata w historii.

Siłą napędową drugiego sezonu, poza wartką akcją i wybitnymi kreacjami aktorów pierwszoplanowych, są ciekawi bohaterowie drugoplanowi. Widzowie poznają historię Limona (Leynard Gomez), prostego taksówkarza, który staje się osobistym kierowcą i ochroniarzem Pabla. Wciągnięty we współpracę z narkotykowym królem, musi wybierać między lojalnością wobec szefa a miłością do dziewczyny z sąsiedztwa. Zaintrygować mogą również losy młodego policjanta, syna dowódcy oddziału specjalnego, który swoje słabe strony potrafi przekuć
w życiowy sukces.

 

 

„Narcos” to serial telewizyjny wyprodukowany przez Gaumont Television dla platformy Netflix. Twórcami „Narcosa” są Eric Newman, Chris Brancato, Carlo Bernard i Doug Miro. Serial zdobył dwie nominacje do Złotych Globów, trzy nominacje do nagrody Emmy oraz rzesze fanów na całym świecie. Stacja pokaże 3 sezony, których akcja rozgrywa się
w Kolumbii wokół karteli z Medellin i Cali a także 4. sezon„Narcos: Meksyk” o kartelu
z Guadalajary. Premiera telewizyjna 2. sezonu już 28 grudnia o 22:10 w Stopklatce TV. Będzie można oglądać po dwa odcinki w każdą sobotę. Sezon 1 prezentowany jest od 23 listopada.

*nazwa pochodzi od hiszpańskiego wyrażenia „Perseguidos por Pablo Escobar” („Prześladowani przez Pabla Escobara”). To krótko działająca straż obywatelska, składająca się z wrogów bossa narkotykowego – Pabla Escobara.

„NARCOS”

Serial fabularny, biograficzny/ kryminalny | 2016 USA, Kolumbia, Meksyk

Reż. Naranjo Gerardo

Wyst. Wagner Moura, Boyd Holbrook, Pedro Pascal, Joanna Christie, Maurice Compte, Paulina Gaitan, Paulina Garcia.

Premiera: 28 grudnia

Emisja: sobota, godz. 22:10 (dwa odcinki)

Powtórki odcinków: od 2. stycznia, w każdy czwartek, po godz. 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *