20 lutego rusz telewizja Jazz

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl we wtorek, 20 lutego 2018 roku zacznie nadawać telewizja Jazz, której większość ramówki będzie wypełniona muzyką jazzową.
 

 
– Chcemy tworzyć medium kulturalne i eleganckie, które odda sprawiedliwość zaniedbywanym w Polsce fanom jazzu ale również otworzy oczy i uszy tym którzy dotąd z tym gatunkiem nie mieli zbyt wiele wspólnego mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Agnieszka Bania, szefowa kanału.
Jazz ma być telewizją, której ramówka niemal w całości będzie się składać z muzyki jazzowej. Ten gatunek będzie wypełniał 80 proc. czasu antenowego części muzycznej stacji. Po 10 proc. przypadnie na muzykę współczesną oraz improwizowaną.
W części publicystycznej nowej stacji znajdą się wywiady, programy edukacyjne, techniczne, wydawnicze i warsztaty.
– Rozległa tematyka programów oscylować będzie wokoło muzyki, sztuki i kultury. W przygotowaniu są audycje o muzykologii i instrumentalistyce których forma będzie inteligentna i przystępna. Spodziewać się należy relacji z koncertów i festiwali, spotkań z prominentnymi postaciami polskiego i zagranicznego jazzu, i wielu wielu innych mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Agnieszka Bania, szefowa kanału.
– Ludzie tworzący stację to w znacznej mierze miłośnicy szeroko pojmowanej muzyki jazzowej. Chcemy tworzyć medium kulturalne i eleganckie, które odda sprawiedliwość zaniedbywanym w Polsce fanom jazzu ale również otworzy oczy i uszy tym którzy dotąd z tym gatunkiem nie mieli zbyt wiele wspólnego komentuje szefowa kanału.
Na początku nadawania stacja będzie dostępna wyłącznie w sieci Vectra. Aktualnie trwają również rozmowy z innymi operatorami na temat włączenia Jazz do swoich ofert.

One thought on “20 lutego rusz telewizja Jazz

  • 4 stycznia 2018 at 19:11
    Permalink

    Zamiast konkretnych nowości VECTRA doda kanał który będzie miał małą oglądalność!!!! To jest TOTALNA PORAŻKA 👎👎👎👎👎

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *