MediaZapowiedzi TV

Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD

Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD na tydzień 20-26 stycznia 2018 roku.

W tygodniu 20-26 stycznia 2018 roku Grupa Kino Polska szczególnie gorąco zaprasza na kolejne odcinki serialu komediowego „Jak zostałem Rosjaninem” z Mateuszem Damięckim w roli głównej, który Kino Polska emituje jako pierwszy kanał telewizyjny w Polsce! Serial przedstawia perypetie młodego Amerykanina w Moskwie, który próbuje odnaleźć się w zupełnie nowej dla siebie rzeczywistości. Co z tego wszystkiego wyniknie?

FILMY

„Taśmy Watykanu” („The Vatican Tapes”)

horror, thriller, USA 2015, reż. Mark Neveldine, wyst.: Olivia Taylor Dudley, Michael Peňa, John Patrick Amedori, Tehmina Sunny, Daniel Bernhardt, Bruno Gunn

Dwudziestosiedmioletnia Angela Holme w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na innych ludzi. Miejscowy ksiądz, ojciec Lozano, bada jej przypadek. Tak dochodzi do wniosku, że kobieta jest opętana. Duchowny pozostaje jednak bezradny w konfrontacji z tajemniczą siłą nieczystą. Zwraca się o pomoc do Watykanu, a Stolica Apostolska wysyła dwóch doświadczonych egzorcystów. Księża nie wiedzą, że czeka ich walka ze starożytnym demonem, którego szatańskie moce różnią się od wszystkiego, z czym mieli dotąd do czynienia.

Emisja: sobota, 20 stycznia, godz. 20:00

PROGRAMY ROZRYWKOWE

PREMIERA ZOOM TV!

„Zeswatani” („Arranged”)

program rozrywkowy, USA 2015

Trzy pary, trzy różne kultury, jeden wspólny zwyczaj: aranżowane małżeństwo. Para młodych Romów, którzy po raz pierwszy spędzają czas sam na sam w dniu swojego ślubu, narzeczeni z konserwatywnego południa USA, dwóch Hindusów z LA, którzy mają się pobrać. Ślub to początek układu, który ma związać całe rodziny. Tradycja jest dla nich ważniejsza niż uczucia. Czy aranżowane małżeństwo ma szansę przetrwać?

Premiera: sobota, 20 stycznia, godz. 16:00 (sezon 1, odcinek 3)

PROGRAMY DOKUMENTALNE

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W OGÓLNOPOLSKIEJ TELEWIZJI!

„Poligamia: uciec z sekty” („Escaping Polygamy”)

dokument, USA 2014

Klan Kingstonów, znany także jako Zakon, to rodzina fundamentalistycznych mormonów. Zamieszkujący w Salt Lake City klan jest znany z poligamii, kazirodztwa, stosowania przemocy fizycznej, seksualnej i psychicznej. Wykorzystuje swoich członków finansowo. Trzy siostry, Jessica, Shanell i Andrea, odwróciły się od swojej religii i złamały przykazania, uciekając z klanu jako nastolatki. Teraz za swoją życiową misję obrały pomoc innym osobom, które chcą uwolnić się z życia w poligamii. Jednak każda z takich osób przypomina im o koszmarnej przeszłości. Aby pomóc innym, muszą zmierzyć się z własnymi demonami.

Premiera: poniedziałek, 22 stycznia, godz. 22:05 (odc. 3)

PREMIERA ZOOM TV!

„Moje życie z obsesją” („Obsessed”)

dokument, USA 2009

Wiele osób cierpi z powodu natręctw, od których nie może się uwolnić. Fobie, nerwice, uzależnienia – to zaburzenia, które mogą przejąć kontrolę nad życiem chorych i odciąć ich od społeczeństwa. Program “Moje życie z obsesją” pokazuje codzienność osób zmagających się z różnymi formami obsesji. Od agorafobii, przez uzależnienie od ćwiczeń fizycznych, po kompulsywne mycie kilkadziesiąt razy na dobę. Każdy z chorych trafia pod opiekę specjalistów i poprzez terapię uczy się radzenia sobie z natręctwami. Ta trudna droga to ich jedyna nadzieja na normalne życie.

Premiera: środa, 24 stycznia, godz. 16:00 (sezon 1, odcinek 4)

SERIALE

PREMIERA KINO POLSKA!

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

„Jak zostałem Rosjaninem” („Kak ya stał russkim”)

serial komediowy, Rosja 2015, reż. Konstantin Stasky, wyst.: Mateusz Damięcki, Sergey Chirkov, Svetlana Ivanova, Denis Pyanov, Nikita Panfilov

Mateusz Damięcki został Rosjaninem! A przynajmniej stara się w komediowym serialu, który zdobył ogromną popularność w Rosji i… Chinach. Teraz, dzięki Telewizji Kino Polska, zobaczą go polscy widzowie. Alex Willson, dziennikarz „American Post”, zostaje wysłany służbowo do Moskwy. Początkowo traktuje pobyt w Rosji jak zesłanie. Szybko jednak zakochuje się w kraju, a także w pewnej dziewczynie. Swoje zabawne perypetie służą Alexowi jako treść do kolejnych artykułów i osobistego bloga.

Emisja: środa, 24 stycznia, godz. 20:00 (odcinki: 7, 8 i 9)

FILMY

„Enen”

thriller, Polska, 2009, reż. Feliks Falk, wyst.: Borys Szyc, Marian Opania, Grzegorz Wolf, Magdalena Walach, Grzegorz Kwiecień, Krzysztof Stroiński

Wrocław, rok 1997, nadciąga powódź, trwa ewakuacja szpitala psychiatrycznego. Lekarz, Konstanty Grot widzi, że jeden z pacjentów żegna się z nim charakterystycznym gestem, w którym rozpoznaje gest swego zmarłego niedawno ojca. Grot bezskutecznie próbuje dowiedzieć się czegoś o chorym. Coraz bardziej pochłonięty sprawą, zaczyna zaniedbywać inne obowiązki. W końcu umieszcza nawet tajemniczego mężczyznę w swoim domu. Pacjent stopniowo odzyskuje kontakt z otoczeniem, a Konstanty nie ustaje w wysiłkach, by rozwikłać jego zagadkę…

Emisja: sobota, 20 stycznia, godz. 20:00

„Skazany na bluesa”

biograficzny, Polska 2005, reż. Jan Kidawa-Błoński, wyst.: Tomasz Kot, Jolanta Fraszyńska, Maciej Balcar, Adam Baumann, Anna Dymna, Joanna Bartel, Przemysław Bluszcz, Paweł Berger

Któż nie słyszał zespołu „Dżem”? „Skazany na bluesa” to filmowa biografia Ryszarda Riedla, lidera tego zespołu, w którego wcielił się Tomasz Kot, jeden z najlepszych polskich aktorów.  Tychy, rok 1976. 20-letni Rysiek nie pracuje, ani się nie uczy, żyje z dnia na dzień na garnuszku rodziców, w ciągłym konflikcie z ojcem ormowcem. Fascynuje go muzyka i kultura hipisów, marzy o indiańskim życiu na preriach. Rysiek zostaje wokalistą miejscowego zespołu, zakochuje się w dziewczynie z osiedla. Gola, jeszcze jako uczennica, zachodzi w ciążę. Wyrzucona ze szkoły, wychodzi za Ryśka. Jego ojciec do końca nie może się z tym pogodzić. W dniu ślubu Rysiek po raz pierwszy bierze kompot…

Emisja: poniedziałek, 22 stycznia, godz. 20:00

FILMY

„Miasteczko Cut Bank” („Cut Bank”)

thriller, USA 2014, reż. Matt Shakman, wyst.: John Malkovich, Liam Hemsworth, Bruce Dern, Michael Stuhlbarg, Billy Bob Thornton

Dwayne McLaren od lat marzy o opuszczeniu małego miasteczka, w którym się wychował. Razem ze swoją dziewczyną  Cassandrą planuje przeprowadzkę do większego miasta. Niestety, ich plany na przyszłość komplikują się, gdy Dwayne zostaje świadkiem zabójstwa, które przez przypadek filmuje.

Emisja: niedziela, 21 stycznia, godz. 21:00

Cykl KOBIECE PONIEDZIAŁKI

„Histeria” („Hysteria”)

komedia, romans, Hiszpania 2010, reż. Tanya Wexler, wyst.: Maggie Gyllenhaal, Hugh Dancy, Rupert Everett, Jonathan Pryce, Felicity Jones

Pod koniec XIX wieku w Londynie młody lekarz Mortimer Granville, zajmujący się leczeniem histerii u kobiet, dokonuje przełomowego odkrycia. Po utracie stanowiska na szpitalnym oddziale, rozpoczyna pracę w prywatnej klinice razem z doktorem Dalrymplem, który łagodzi frustrację kobiet masażami miednicy. Mortimer zakochuje się w Emily, młodszej córce Dalrymple’a. Dzięki jej przypadkowi młody lekarz wpada na pomysł stworzenia maszyny automatycznie masującej miednicę – to prototyp współczesnego wibratora. Skuteczność wynalazku sprawia, że Mortimer wkrótce staje się milionerem.

Emisja: poniedziałek, 22 stycznia, godz. 21:00

„Exit” („Exit”)

thriller, Szwecja 2006, reż. Peter Lindmark, wyst.: Mads Mikkelsen, Samuel Fröler, Alex,er Skarsgård, Johan Rabaeus, Börje Ahlstedt, Kristina Törnkvist, Kirsti Thorhaug.

Życie Thomasa (Mads Mikkelsen) jest spełnieniem marzeń niejednego ojca, męża i biznesmena. Na horyzoncie pojawia się bardzo intratny kontrakt, który ma przypieczętować sukces firmy. Nic nie wskazuje na niepowodzenie. A jednak skrupulatność kontrahentów, a także brutalne morderstwo jego bliskiego towarzysza Wilhelma (Börje Ahlstedt) sprawiają, że Thomas zostaje oskarżony i aresztowany. Przeprowadzone śledztwo dowodzi, że na śmierci przyjaciela poro zyskał. Na kogo może liczyć w sytuacji, kiedy z dnia na dzień jego idealny świat legł w gruzach?

Emisja: środa, 24 stycznia, godz. 21:00

„Mściciel” („Wake of Death”)

akcja, przygodowy, USA 2004, reż. Philippe Martinez, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Philip Tan, Simon Yam.

Kiedy jego żona została brutalnie zamordowana, były policjant wypowiada wojnę chińskiej mafii. Syn Ben’a znika wraz z małą Chinką, która opiekowała się zmarła żona mężczyzny. Teraz Ben postanawia pomścić śmierć ukochanej Cynthi oraz uratować dzieci przed ludźmi, którzy nie znają granic okrucieństwa.

Emisja: czwartek, 25 stycznia, godz. 21:00

„Zagubiony w Ameryce” („Missing in America”)

dramat, wojenny, USA, Kanada 2005, reż. Gabrielle Savage Dockterman, wyst.: Danny Glover, Ron Perlman,Linda Hamilton

Jake jest weteranem wojny w Wietnamie, który od 35 lat mieszka na leśnym odludziu Północno-Zachodniego Wybrzeża. Dręczony wyrzutami sumienia z powodu śmierci swoich podwładnych, żyje w izolacji, podtrzymując kontakt jedynie z dostawcą zaopatrzenia Kate (Linda Hamilton). Pewnego dnia odwiedza go śmiertelnie chory były kompan Henry w towarzystwie swojej córeczki Lenny i prosi go o przejęcie opieki nad dzieckiem. Pomimo że Jake nie zgadza się, Henry zostawia Lenny i ucieka. Jake staje nie tylko w obliczu trudnego zadania porozumienia się z dziewczynką – musi też uchronić ją przed niebezpieczeństwem.

Premiera: poniedziałek, 22 stycznia, godz. 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *