Bukmacherzy STS typują faworytów do tegorocznych Złotych Globów

Analitycy STS, największej firmy bukmacherskiej w Polsce, wskazują na faworytów do tegorocznych Złotych Globów. W kategorii najlepsza aktorka w komedii/musicalu największe szanse ma Saoirse Ronan za rolę w filmie Lady Bird. Każdy, kto trafnie postawi na nią 100 złotych, wygrać możne zaledwie 118,8 zł – kurs 1,35. W kategorii najlepszy aktor w dramacie faworytem jest Gary Oldman nominowany za kreację w filmie Czas mroku. Każdy gracz, który tak obstawi 100 złotych, zdobędzie jedynie 114,4 złotych – kurs 1,30.

 
Lady Bird przez bukmacherów STS wskazywany jest jako faworyt do nagrody w kategorii najlepsza komedia/musical – kurs 1,50. Pretendentem do Złotego Globa w kategorii dramat jest zaś Kształt wody z kursem 2,50. Najlepszym filmem animowanym według jury Złotych Globów może okazać się Coco (kurs 1,20), zdaniem analityków STS spore szanse ma również polsko-brytyjska produkcja Twój Vincent (kurs 3,00).
Najlepsza aktorka w komedii/musicalu
Bukmacherzy STS typują, że zdecydowaną faworytką w kategorii najlepsza aktorka w komedii/musicalu jest Saoirse Ronan (Lady Bird) z kursem 1,35. Każdy gracz, który prawidłowo wskaże jej zwycięstwo, wygra 118,8 zł. Kolejne miejsce zajmuje Margot Robbi za rolę w I, Tonya. Gracz, który poprawnie wskaże jej zwycięstwo zdobędzie 396 zł – kurs 4,50. Najmniejsze szanse spośród nominowanych ma Helen Mirren za rolę w The Leisure Seeker z kursem 20,00. Oznacza to, że każde obstawione na nią 100 zł – w przypadku otrzymania przez nią nagrody – przyniesie wygraną w wysokości 1 760 zł.
Najlepszy aktor w dramacie
Według analityków STS Złoty Glob w kategorii najlepszy aktor w dramacie trafi do Gary’ego Oldmana za rolę w filmie Czas mroku – kurs 1,30. Jeśli ktoś trafnie postawi 100 zł na jego zwycięstwo, to zdobędzie jedynie 114,4 zł. Następną lokatę zajmuje Timothee Chalamet (Tamte dni, tamte noce) – kurs 5,00. Daniel Day-Lewis występujący w dramacie Nić widmo zajmuje trzecie miejsce – kurs 10,00. Ostatnią pozycję zajmuje Denzel Washington (Roman J. Israel Esq.) z kursem 18,00. Każdy, kto trafnie postawi 100 złotych na tego aktora, może zdobyć aż 1 584 złotych.
Najlepszy film
Złoty Glob za najlepszą komedię/musical trafi – zdaniem analityków STS – do twórców Lady Bird – kurs 1,50. Najmniejsze szanse ma zaś Król rozrywki – kurs 20,00. W kategorii najlepszy dramat faworytem jest Kształt wody z kursem 2,50. Czwarta władza ma niewiele mniejsze szanse w tej kategorii – kurs 3,00. Stawkę zamyka film Tamte dni, tamte noce – kurs 7,00.
Najlepszy film animowany
W opinii bukmacherów STS najlepszym filmem animowanym zostanie ogłoszony Coco z kursem 1,20. Każdy, kto trafnie obstawi 100 zł na jego zwycięstwo, wygra jedynie 105,6 zł. Spore szanse na statuetkę ma również polsko-brytyjska produkcja Twój Vincent w reżyserii Doroty Kobieli i Hugh Welchmana – kurs 3,00. To pierwszy w historii pełnometrażowy film stworzony w pełni techniką malarską – artyści klatka po klatce odmalowywali pojedyncze zdjęcia.
Dla Polaków typowanie w zakładach bukmacherskich jest coraz częściej formą rozrywki, dzięki której wydarzenia – sportowe, polityczno-społeczne, ale także kulturalne – stają się jeszcze bardziej emocjonujące. W związku z tym – kolejny rok z rzędu – przygotowaliśmy specjalną ofertę na Złote Globy. Porównywalnym zainteresowaniem cieszą się propozycje udostępniane przez nas przy okazji wyborów, referendów, realizacji dużych projektów infrastrukturalnych, rozdania Oscarów czy przyznawania Nagrody Noblamówi Mateusz Juroszek, prezes STS.
Szczegółową ofertę z kursami do Złotych Globów znajdą Państwo na www.sts.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *