Nowe kłopoty Nate’a w drugim sezonie „Yo-Kai Watch”

Początek roku w Cartoon Network przyniesie premierowe odcinki serialu „Yo-Kai Watch”. Yo-Kai, to niewidoczne dla przeciętnego człowieka stworki, które uwielbiają psoty. Widzowie poznają nową odmianę Yo-Kai, czyli małe sprytne gnomy, które po cichu pomagają w domowych obowiązkach. Premiera w sobotę 13 stycznia o 20:10.
 
W nowych odcinkach drugiego sezonu serialu Nate spotka na swojej drodze zupełnie nowy rodzaj Yo-Kai. Małe, niepozorne stworzenia zajmują się wyręczaniem ludzi w nielubianych domowych obowiązkach. Nastolatek postanowi wykorzystać talent nietypowych znajomych, aby przełożyć szkolny test, do którego nie jest przygotowany. W jednym z odcinków główny bohater odkryje istnienie Yo-Kai, którego umiejętności są równocześnie zadziwiające i bardzo niebezpieczne. Stworzenie potrafi bowiem przybierać kształt dowolnej osoby.
Złośliwe Yo-Kai nie oszczędzą również rodziny Nate’a. W jednym z odcinków jego mamę opęta stwór wywołujący złość z najmniejszego powodu. Z kolei podczas odwiedzin w luksusowej restauracji rodzice głównego bohatera padną ofiarą duszka, który skłoni ich do podjadania dań zamówionych przez innych gości. Tylko Nate będzie w stanie uchronić ich przed narobieniem sobie wstydu.
Premiera nowych odcinków drugiego sezonu „Yo-Kai Watch” w sobotę 13 stycznia o 20:10. Emisja w soboty i niedziele o 20:10.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *