BadaniaKultura, muzyka, kinoTVN Discovery Polska

Ponad 200 000 widzów “Na Twoim miejscu”!

Pomysł zamiany ciał w nowym ujęciu okazał się strzałem w dziesiątkę! Polska publiczność pokochała Kaśkę i Krzyśka, bohaterów granych przez Paulinę Gałązkę i Mirona Jagniewskiego w komedii „Na Twoim miejscu”. Najnowsza produkcja fabularna TVN Warner Bros. Discovery dotarła już do ponad 200 tys. widzów. A liczba ta nadal rośnie.

 

„Na Twoim miejscu” to najnowsza komedia wyprodukowana przez TVN Warner Bros. Discovery, która miała premierę 6 stycznia. Ekranowe małżeństwo Kasi i Krzyśka szturmem weszło do kin. Film zanotował najlepsze otwarcie ostatnich miesięcy w kategorii komedii. Od wejścia na afisz „Na Twoim miejscu” plasuje się na liście box office z widownią ponad 200 tys. widzów.

W ostatni weekend odtwórcy głównych ról – Paulina Gałązka, Miron Jagniewski i Delfina Wilkońska – oraz reżyser Antonio Galdámeza spotkali się z fanami na wspólny seans w jednym z warszawskich kin.

“Spotkanie z widzami było ogromną przyjemnością, bardzo wszystkim dziękujemy. Cudownie jest słyszeć, że publiczność bawi nasz film” mówiła po seansie Paulina Gałązka.

„Na Twoim miejscu”
to historia Kasi i Krzyśka. Są młodym, atrakcyjnym małżeństwem z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do poranka, od którego muszą współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez… zamianę ciał. Od teraz Krzysiek jest Kasią, a Kasia Krzyśkiem. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia… Zamiana ciał jest tylko wytrychem, z którego korzystają twórcy filmu, żeby móc powiedzieć kilka niebanalnych słów o współczesności.

 

 

NA TWOIM MIEJSCU

Premiera: 6.01.2023

Gatunek: komedia
Występują: Paulina Gałązka, Miron Jagniewski, Maria Pakulnis, Magdalena Lamparska, Jan Frycz, Michał Czernecki, Delfina Wilkońska, Janusz Chabior, Oliwier Grzegorzewski, Bartłomiej Kotschedoff, Piotr Pacek, Maciej Miszczak, Gen Seto
Reżyseria: Antonio Galdámez
Zdjęcia: Tomasz MadejskiScenariusz: Łukasz Światowiec, Anna Bielak
Reżyser castingu: Piotr Bartuszek
Scenografia: Aleksandra Kierzkowska
Kostiumy: Anna Męczyńska
Charakteryzacja: Sylwia Grabarczyk
Montaż: Bartosz Karczyński
Dźwięk: Krzysztof Owczarek, Łukasz Świerzawski, Przemysław Kamieński
Kierownik produkcji: Krzysztof Łojan
Producent wykonawczy: Karolina Lachowska
Producent: Anna Waśniewska
Produkcja: TVN Warner Bros. Discovery
Dystrybucja: NEXT FILM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *